Türkiye Kamu-Sen 4/C’lilerle toplantı yapacak

Türkiye Kamu Çalışanları Konfederasyonu (Kamu-Sen) Sendika Genel Merkezlerine bir yazı göndererek 4/C’lileri 14 Şubat’ta yapılacak olan 4/C sorunlarının değerlendirileceği toplantıya çağırdı.

Konfederasyonndan yapılan açıklamada; Sendikanız hizmet kolunda yer alan; 657 sayılı yasanın 4/C kapsamındaki üyelerinizin, 4/C statüsünden kaynaklanan sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere, Ankara’da bulunan 4/C kapsamındaki üyelerinizle; 14 Şubat 2012 tarihinde saat:18:00’de Konfederasyonumuz M. Zeki Ayhan toplantı salonunda toplantı yapılacaktır.

Konu hakkında 4/C kapsamındaki üyelerimizin bilgilendirilmesi ve katılımın sağlanması hususunda gereğini rica ederiz. denildi.

Toplantı için her ne kadar üyelerimiz ifadesi geçse de toplantıya katılmak isteyen arkadaşlar, illerindeki Kamu-Sen temsilciliklerine başvurarak toplantıya katılabilirler. (Özelleştirme.Net)

You may also like...

 • Necati

  Arkadaşlar her platformda,Toplantıda çoğunluğu sağlayıp derdimizi anlatmak ve gündemde kalmak için birlik olup Kamusen Başkanına derdimizi bire bir anlatmak için mecburen orda olmamız gerek oturduğumuz yerde yazmakla,kızmakla bir yere varamayız.haydi üyeli,üyesiz arkadaşlar bu toplantıya mutlaka gidelim.

 • özkan biber

  4c lilere kadro varmı yokmu çünkü ben inanmiyorum

 • NECATİ

  Sayın Kamusen Genel Başkanı İsmail KONCUK’a çok teşekkür ederiz bizleri Kamusenin sıcak Aile ortamına kabul ettiğinden dolayı derdimizi ve sorunlarımızı bire bir dinledi umut ederim ki diğer sendikalara da örnek olması dileğiyle Sayın KONCUK’a teşekkür ederiz. 4/4 liler olarak

 • NECATİ

  Sayın Kamusen Genel Başkanı İsmail KONCUK’a çok teşekkür ederiz bizleri Kamusenin sıcak Aile ortamına kabul ettiğinden dolayı derdimizi ve sorunlarımızı bire bir dinledi umut ederim ki diğer sendikalara da örnek olması dileğiyle Sayın KONCUK’a teşekkür ederiz. 4/c liler olarak

 • KAMU SENE 4,C Lİ OLARAK CANU GÜNÜLDEN TEŞEKÜR EDERİM AZDA OLSA BİZLERİ GÜNDEME ALIYOR.