Tüm 4-B, 4-C’lilerden özür dileyin

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hezimetle sonuçlanan Toplu sözleşmenin ardından yetkili konfederasyona seslenerek, “258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun” dedi.

“7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, çark ettiniz?” diye soran Genel Başkan Koncuk, “Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak” ifadelerini kullandı.

“Üyeleriniz dahi size ateş püskürüyor” diyen Koncuk, “Artık hiç kimse sizin yükünüzü çekmeyecek” dedi.

Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde;

“De ki, ” Elimizden gelen, gücümüz budur.” eyvallah.Yalan rüzgarı son hız. 258 kazanım diye insanları aldatmayın, bir kerecik delikanlı olun.

Eskileri saymayı bırakın, bu dönem kaç kazanımınız var, onu söyleyin. Çıkın tüm memur ve emeklilerden, tüm 4-B, 4-C’lilerden özür dileyin.

7 saatte ne değişti, kim sizi zorladı ki, bir anda 180 derece çark etmek zorunda kaldığınızı açıklayın.Bunca, 5 milyon, insanı aldatmayın.

Ne kadar yandaş tv varsa gezip, yalan rüzgarını, tüm insanların aklıyla alay edercesine, estirmeyin. Burası artık, sizin için, çıkmaz sokak.

Görün ki, bazı yöneticileriniz, yüzbinlerce üyeniz dahi size ateş püskürüyor,zerre izan sahibi hiç kimse artık sizin yükünüzü çekmeyecektir.

İnsan iradesi herşeye rağmen sahip olunacak bir meta değildir.Kendi şahsiyetine saygı insan olmanın temelidir.İşte, bu saygı sonunuz olacak.

Siz, geçmişten bugüne ortaya koyduğunuz tüm gayri ahlaki, zigzaglı duruşla, bu saygıyı yerle bir ettiniz.Emin olun kimse size mahkum değil.

Artık, sizin için gereken en önemli duruş, insana saygınızı göstermek, doğruyu söyleyebilmek erdemini açıkça ortaya koyabilmeniz olacaktır.

Buradan her bir arkadaşıma da, ilkeli olmalarını tavsiye ediyorum.Korkmayın, emin olun korkutanlar, asıl korkaklardır, kimseden korkmayın. (Türkiye Kamu-Sen)

You may also like...

 • Eyyup Kucukaslan

  halen memur sende duran insanın aklına aşarım

 • TURUL

  ARKADAŞLAR MEMURSEN ÜYE OLAN 4/C ARKADAŞLAR HEPİMİZ SENDİKADAN İSTİFA EDELİM

 • 4/c

  Vallahi bizi süründüren yandaş sendikaya üye olan 4/ c lileri halen anlamıyorum acaba onların derdi ne ki halen üyeler, hele Ali Yalçın bey milletvekili adayı anladık biz 4/ c lilere ne oluyor ki vallahi hakkediyorlar bütün yandaş sendikaya üye olanlar hak müstehaktır…..

 • bıcırık

  doğru diyorsun her haysiyetli ve onurlu olan istifa etsin

 • bıcırık

  Aday olabilir ama üyelerini satan birini kesinlikle sayın erdoğan,aday adayı bile yapmaz böylelerini

 • bıcırık

  valla doğru diyorsun.Ama suçlu biziz eğer onlara vermemiz gereken dersi vermez isek bunlar bizimle alay etmeye devam edecekler.Hiçbir yaptırımları yok sadece ve sadece kendi koltuklarını düşünüyorlar.Gelin hepimiz bir olalım ve toplu istifalar da bulunalım.Herkes ama herkes bağlı olduğu sendikaya ayrılma dilekçesi versin.Bir deniyelim bakın nasıl dize geliyorlar görecez.