Toplu Sözleşme’de karara bağlanan konularla ilgili takvim açıklandı

Toplu Sözleşme’de karara bağlanan çalışma yapılacak konularla ilgili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bir çalışma programı hazırladı.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK, bugün Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda yapılan toplantı hakkında Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu ve bir liste yayınladı.

Listenin 8.Maddesinde; “Kamu kurum ve kuruluşlarında tam zamanlı olarak çalışan geçici personelin, sözleşmeli personel pozisyonlarına geçirilmesine yönelik çalışma yapılması” başlığı ile geçici personelin durumuna, Maliye Bakanlığı ve Hazine Müsteşarlığı 28 Nisan 2016 tarihinde saat 14:00’de yapacakları toplantıda karar verecekler.

Koncuk, paylaşımlarında; “Bu program tarihleri, işin sona ereceği tarihler değildir. İşle ilgili kurumlarla yapılacak toplantı tarihleridir. Tüm bu toplantıların tamamlanmasından sonra Haziran ayı içinde konfederasyonların katılımı ile bir değerlendirme toplantısı yapılacaktır. 4/C ve Üniversiteli İşçiler konusunda şuan bir tarih söz konusu değildir. Umarım tüm görüşmelerden sonra Haziran’da yapılacak toplantılarda bir sonuç olur.” ifadelerini kullandı. (Özelleştirme.Net)

toplu-sozlesme-1

toplu-sozlesme-2

toplu-sozlesme-3

toplu-sozlesme-4

You may also like...

  • misafir

    her zamanki gibi benzini biten yolda kalan araç gibi bir türlü gelişemeyen bir model bu 657/4c kadro patentli model 2017 de gerçek olur inşallah

  • 4 ceee

    Aha yeni bir tarih daha.”Baba aküyü çalmışlar.Yok komple çalmışlar” misali film seti gibi.Pembe dizi Vallahi.Bu tarih çalışmanın yapılması daha doğrusu tekrar görüşülmesiymiş.Yahu emin olun uzay için b kadar çalışsalardı NASA’yı sollarlardı. Yazıyorum tekrar bu Memursen oldukça,bu hükümet oldukça bizim kadro almamız çok zor.Velev ki kadro verdik dediler durup iki kere düşünelim.Önümüzde taşerona yapılanlar var.Bir tanede içlerinden delikanlı çıkıp direk söylemiyor oyala ha oyala,yalan,kandırmaca…Bizler görüyoruz yıllardır sizler rezil oluyorsunuz itibarınız sıfır bizim karşımızda.Tamam bekli biz kadro alamıyoruz ama sizin gerçek yüzünüzde ay gibi parlıyor.Ya çözün yada kapatın meseleyi artık baya çok fazla sulandı.Bizim sabrımız kalmadı.