Toplu sözleşme mutabakatı, Resmi Gazetede yayımlandı

Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2014 ve 2015 Yıllarını Kapsayan 2. Dönem Toplu Sözleşme mutabakat metni resmi gazete tam metni.

14 Ağutos 2013 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan “Kamu Görevlilerinin Geneline ve Hizmet Kollarına Yönelik Mali ve Sosyal Haklara İlişkin 2014 ve 2015 Yıllarını Kapsayan 2. Dönem Toplu Sözleşme” metnini görmek için tıklayınız. (Gazete Kamu)

You may also like...

  • sabo

    EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET OLMADIKTAN SONRA RTE VE SAZ ARKADAŞLARINDAN VE OYNAKBAŞI GÜNDOĞDU MAHŞERE KADAR İKİ ELİM YAKANIZDA OLACAKTIR

  • ÖZELLEŞTİR-ME (Tekel) MAĞDURU

    Yine En karlı 4/c liler çıktı Naralarını yine atmaya başladılar…. Biz Özelleştirme Mağdurlarının Gerek Maddi gerekse İş Ortamı olarak neler çektiğimizi Bir ALLAH bilir birde biz… 19 Yıllık Emeği hiçe sayıp, Var Olan Kadrumuzu alarak bizleri İnsan yerine koymayıp Aile Yardımını bile vermediniz Yıllarca??? Bu gün kalkıp kasıla kasıla Kazanımlardan bahsediyorsunuz?? Bu 5 Yıl içerisinde Aldığımız Tazminatlarımız bitti, Arabamızı sattık tabi var ise birikimlerimiz btiti kısacası elimizde ne var ne yok tükendi sayanizde EEEYYY BİZLERE MERHAMET Ettiğini söyleyen MERHAMETSİZLER Siz hangi kazanımdan bahs ediyorsunuz. Alt Üst Ettiğiniz Yaşantımızın vebalini acaba nasıl ödeyeceksiniz??? En Düşük Memeur Maaşı 2010 Tl. Bizim Ölmez isek 5 ay sonra alacağımız aylık 1500 Tl. Siz Çocukmu Kandırıyorsunuz?? Bizler bundan 5 yıl önce 1700 Tl. alıyorduk dahası bugün Emekli olursam 1800 Tl. Alacam ama çalıştığım halde bugün 1050 Tl alıyorum Bumu Bahs Ettiğiniz Kazanım, Bumu Sizin Adaletiniz, Bumu Sizin Eşitlik İlkeniz Hadi beyler hadi işinize bakın.. Sizden Başka hiç kimse 15-20 Yıl daimi Kadrolu çalışan vatandaşını bu kadar MAĞDUR, PERİŞAN ve HAKSIZLIK Etmemiştir…Alın tüm kazanımlar sizin olsun??? Bizlere sadeca GASP Ettiğiniz KADROMUZU Geri Verin ve Bizlerden HELALLİK Dileyin tabi bizler hakkımızı Helal etsek bile Perişan Ettiğiniz Çocuklarımız Helal etmez… Bu arada Hala Sendikalar Peşinde koşan Özelleştirme Mağdurları yeter artık yeter bırakın şu Sendikaları ve Hala Üye iseniz İstifa edin Sendikalardan….. Eyer Biz Özelleştirma Mağdurları için Samimi Olsalardı Şimdi Bizler Bizden alınan Kadromuz geri verilirdi….

  • atilla alyanak

    adamın umrundamı ki yalakalık yapa yapa yarın millet vekili olacak vekil olduktan sonrada yalamaya devam ederse bakan olacak iki iki dört