TEÇSEN, 4-C’liler için TBMM önünde eylem yapacak

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası (TEÇ-SEN) Kırıkkale İl Başkanı Adem Başer, 4-C’li çalışanlar için TBMM önünde eylem yapacaklarını dile getirdi.

9 MART’TA EYLEMDEYİZ

TEÇ-SEN Kırıkkale İl Başkanı Adem Başer, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde 4/C kadro unvanı ile çalışmakta olan Milli Eğitim personellerinin çalışma koşullarını, özlük haklarını ve 4/C statüsünün tamamen kaldırılması için Tüm Eğitim Çalışanları Sendikası olarak 09 Mart 2012 tarihinde saat 10.30’da Türkiye Büyük Millet Meclisi önünde eylem yapacaklarını dile getirdi.

GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR

Milli Eğitim Bakanlığı’nın bünyesinde çalışan eğitim çalışanlarının uğradığı hak mahrumiyetine ve bu mahrumiyetlerin giderilmesi için her zaman eğitim çalışanlarının yanın da olan TEÇ-SEN, 4/C statüsünde çalışan personellerin de yanında olacaktır.

Kırıkkale İl Başkanlığı olarak 09 Mart 2012 tarihinde saat 08.00’da Milli Eğitim Müdürlüğü önünden eyleme katılmak için Ankara’ya hareket edilecektir.

Katılmak isteyen arkadaşlarımız 08 Mart 2012 tarihine kadar TEÇ-SEN Kırıkkale İl Başkanı Adem Başer veya Teç-Sen Kırıkkale İl Mali İşler Başkanı Rıza Özdemir’e isimlerini yazdırmalarını rica ederiz.

‘Gün Birlik Günüdür’ parolasıyla çıktığımız yolda 4/C‘li arkadaşlarımız için tüm milli eğitim çalışanlarının desteklerini bekliyoruz” dedi. (Kırıklale İl Gazetesi)

You may also like...