“Sözleşmeli ve Kadrolu ayrımını kaldıracağız”

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent ARINÇ, katıldığı bir televizyon programında kadrolu, sözleşmeli, geçici ayrımını kaldıracağız dedi.

Bülent ARINÇ TV8 televizyonunda Erkan TAN’la başkentten programına katıldı. Gündeme ilişkin görüşlerini belirten ARINÇ, bir soru üzerine belediyelerde kadroya geçemeyen sözleşmeli personel ile 4/C’liler için çalışmaların devam ettiğini ve yakın bir zamanda kamuda, sözleşmeli, geçici, kadrolu gibi ayrımların kalmayacağını ifade etti.

İlgili soru 32’nci dakikada soruluyor. (Kadir YILDIRIM – Özelleştirme.Net)

[flv]http://ba.byegm.gov.tr/erkantan18012012.flv[/flv]

You may also like...

 • he

  Hadi hayırlısı

 • Ali yazıcıoğlu

  sayın bakan konuşarak zaman geçireceğine söylediklerinizi sessiz sedasız gerçekleştirseydiniz,şimdiye kadar herkesin sorunu çözülürdü.
  iktidar olduğunuz günden beri çalışanlar için işe yaramayan laftan başka birşey ürettiğiniz yok,birde elde ne var ne yok sattınız.Türkiyeyi taşaronlaştırdınız.%70ini yabancı sermaye yaptınız.
  Ben ayırımı kaldıracağız lafından açıkçası korkuyorum, bu iktidar 4 c den daha beter bir statü ortaya çıkarıp herkesi eşit yapar.

 • yılmaz atabağ

  lütfen bizleri bu 4/c illetinden kurtarın sağlığımız pikolojimiz aile düzenimiz bozuldu insan kendi düşmanın da bunu yapmaz bizler bu vatanın öz evladıyız . bu zorla dayatılan4/c çalışmaşekli bıçak sız silahsız öldürücü birsilah gibi insanı insanlıktan çıkarıyor

 • elbistanlı

  yazık yazık sayın başbakan yardımcısı bülent arıç erbakan hocam size adaleti böyelemi ögretti vallahi yarın yögmür mahşerde yakanız elimizde bende hak için yakanızı tutacagım hocamda adalet cizgisini size gösterdi devam etmedinizdiye yakanızı tutacak unutma uyan uyan bülent bey.