“Sağdan soldan medet beklemesinler”

Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali YALÇIN, katıldığı bir televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Eğitim Bir-Sen basın ve iletişimden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali YALÇIN, Kanal 5 televizyonunda katıldığı İsmail Uğur’un sunuduğu, Moderatör isimli programda 4/C konusunda açıklamalarda bulundu.

Yalçın, şimdiye kadar yapılan iyileştirmelerin hepsinin Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen tarafından alındığını kadronun da yine kendileri tarafından alınacağını ifade etti. Çalışma bakanı ve başbakan ile yapılan görüşmelerde “Kadro olsun da memur ya da işçi fark etmez” görüşünü benimsediklerini, önemli olanın 4/C’lilerin kadroya kavuşması gerektiğini kendilerine üye olup olmayacaklarının önemli olmadığını dile getirdi.

4/C’lilerin kendilerinden başka kimselerden medet beklememesi gerektiğini söyleyen Yalçın, “İnşallah bunlarla ilgili netice alacağımız gün çok uzak olmaz.” diyerek sözlerini tamamladı.

You may also like...

 • lab3402

  YALANIN BATSIN . İKİYÜZLÜLÜKTE KİTAP YAZDINIZ. KADRO ALAMAMA NEDENİMİZ O BÜYÜK DEDİĞİNİZ SENDİKANIZIN BECERİKSİZLİĞİDİR. ANLAYANA. HAKSEN OLSAYDI 250 DEFA KADROLU OLMUŞTUK. KADRO NE YA SİZİN OLSUN. 4/B Lİ BİLE YAPAMADINIZ BECERİKSİZLER SİZİ. UTANMADAN BİDE AÇIKLAMA YAPIYORSUNUZ.PİŞKİNCE. BAŞBAKANA BU İŞ ÇÖZÜLSÜN DİYEMEDİNİZ ASLA.

 • lab3402

  yalanın batsın. 4/c liler sadece özelleşmeden geçenler mi (40 yıldır tüik TBMM ve yskda ÇALIŞANLAR DA VAR )YÜZDE 20 ZAMMI NASIL YÜZDE 40 ZAM ALDIK DERSİNİZ.

 • lab3402

  ZERRE KADAR BİR ŞEY ALAMADINIZ. AİLE YARDIMINI BİLE HATALI ALDINIZ.HAALA ÇÖZÜLEMEDİ.TOPLU SÖZLEŞMEYİ 2 GÜNDE ALEL ACELE NEDEN YAPTINIZ. aLLAH SİZİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN.SÖZ SÖYLENMEZ SİZE YANDAŞSINIZ.

 • birol

  akape yalakaları CENABIALLAH içinize ateş düşürsün inşallah

 • al sana bir siyasetçi daha…

 • Mustafa

  Hadi lan ordan sen kimsin ki sizden başka kimseden medet ummayacakmışız ,Defol git işine burnunu da her şeye sokma kırarlar o burnunu

 • 4/c kanser oldu

  SEN NEDİYORSUN KARDEŞİM YA BEN BAŞKA BİR SENDİKA ÜYESİYİM DİYE İLÇE MİLLİ EGİTİME ALINMADIM KAYMAKAM BEY OLURUMU İMZALADIGI HALDE SÖZDE MİLLİ EGİTİM MÜDÜRÜ BİZİ İLÇE MİLLİ EGİTİME ALMADI SEN NE KONUŞUYORSUN KADUROYA GELİNCE KISA VE ÖZ BAŞBAKAN GEÇEN SEÇİMDE SÖZ VERDİ AHA YİNE SEÇİM GELDİ DAHA KADURO VERİLEÇEK HEP YALAN HEP PALAVRA.

 • golge

  yorum yapmaya dilim bile varmıyor sırf oyalama taktiği size en güzel yorumu zamanı geldiğinde halk verecek

 • Bu sarı sendikanın zavallı yöneticileri olmasaydı,biz kadroyu alalı yıllar olurdu.bakanda,bunlarda adeta yalan üretme makinası gibi çalıyorlar.bu gün yarın açıklanacak diyorlar,ama allahın bu günü yarını bitmiyor.onun için ben bunların allah bir dediğine inanırım,oda bildiğim için.

 • lab3402

  siz ne yaptınız ki bu lafı söyleyebiliyorsunuz. kadroyu alında önce. bu lafı sonra söyleyin.bu kadar acizlik olur mu. 519 bin kişi kadrolu olurken 23 bin 4/c li ayırt edildi. sizde seyrettiniz. sonrada başka yerden medet beklemeyin öyle mi. ALLAH SİZE BIRAKMASIN. BİZ ALLAHTAN BEKLİYORUZ. SİZDEN DEĞİL. KENDİNİZİ NİMETTEN SAYMAYIN Bİ ZAHMET.