Özelleştirme.Net toplantıya katılacak..!

Özelleştirme.Net olarak Çalışma Bakanlığı’nda yapılacak olan toplantıya katılacağız.

fazer05 arkadaşımızın Twitter üzerinden görüşme talebine çalışma bakanı sayın Faruk ÇELİK’in olumlu cevap vermesi üzerine ilgili toplantıya katılacağımızı bildirmek istiyorum.

Özelleştime.Net olarak yıllardır bu konuda vermiş olduğumuz çalışmalara istinaden toplantıda tüm 4/C’lileri temsil edebileceğimizi düşünmekteyim. Zaten sitemizde yapmış olduğumuz anket çalışmasından sonra sayın bakana bizzat ulaştırıldığını teyit ettiğim bir çözüm önerisi sunmuştuk.

Konuyla ilgili olarak fazer05 rumuzlu arkadaşımıza ulaşıp organize bir şekilde toplantıya katılma noktasında bilgi alış verişi yapmak istedim ancak kendisiyle maalesef görüşme fırsatı bulamadım.

Netice itibariyle Perşembe günü bakanlıkta hazır bulunup ilgili toplantıya katılacağımı yapmış olduğumuz anket çalışmasının analizi ile birlikte sayın bakana yeknesak bir 4/C yapısı olmadığını, çözümün de eğitim durumu ve emekliliğe kalan süreler dikkate alınmak suretiyle tercihe dayalı olarak yapılmasını talep edeceğim.

Bu arada fazer05 arkadaşımızın tarafıma ozellestirme@gmail.com adresinden ulaşırsa uzun yıllardır bu konuda çaba sarf etmiş olan arkadaşlarımızın bu toplantıya katılmasını sağlayabilir ve daha geneli kapsayıcı bir çözüm bulunmasında katkı sağlamış olacağımızı ifade ederek, şimdiden yaşanacak olan olumlu gelişmelerin hakkımızda hayırlara vesile olmasını temenni ediyor saygılar sunuyorum.

Süleyman ÜSTÜN
Özelleştirme.Net Genel Koordinatörü

You may also like...

 • Hacı

  Süleyman kardeşim inşallah hakkımızda hayırlısı olsun. Sorunlarımızı yakınen bilen kişi olarak toplantıya senin katılman en doğrusu. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. selamlar.

 • TURAL

  alt tarafı bi randevu alınmış,bırakın eskiyi yeniyi bu 4/c ekiside yeniside fark etmiyor toplantıdan iyi bir sonuç çıkacağınıda zannetmiyorum Eskiler bilir bir arkadaşımız bir zamanlar çalışma bakanıyla kirvelerdi de istediği zaman randevusuz görüşürdü.İnşallah ben yanılırım da iyi bir sonuç alırsınız.

 • şaban

  kardeşler şu anda devri olmamış yerlerdeki arkadaşları gündeme getirin

 • Aziz ZAMAN

  Süleyman Bey grüşebilirmiyiz. 05054975481 Aziz ZAMAN

 • ismail

  ARKADAŞLAR BİZ POZİTİF DÜŞÜNMEYEREK DAHA BİR İŞE BAŞLAMADAN YENİLGİYİ KABUL EDİYOR VE BU İŞLERLE YAKİNEN İLGİLENEN ARKADAŞLARINDA ŞEVKİNİ KIRIYORUZ. İNŞALLAH PERŞEMBE GÖRÜŞMESİ HAKKIMIZDA HAYIRLARA VESİLE OLUR.SENDİKALARDAN ZİYADE İÇİMİZDEN BİRİLERİNİN GİTMESİ BENCE ÇOK ÖNEMLİ,DERDİ ÇEKEN DAHA İYİ ANLATIR. SÜLEYMAN GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.

 • Aziz ZAMAN

  Antalya TÜRK BÜRO SEN Başkanı Bakanlıkta yapılacak toplantıya katılmam için gerekli her türlü desteği vereceğini taahhüt etmiştir. İnşallah irtibat kurabilirsek birlikte hareket etme şansımız olacaktır. Ayrıca böyle bir imkanın kişiselleştirilmeden hep birlikte hareket edilmek suretiyle kullanılması temennimizdir. Not: Telefonla süleyman beyi arıyorum ama şu ana kadar irtibat kuramadık . Lütfen görüşelim .Tüm özelleştirme mağduru arkadaşlarıma selam ve saygılarımla.

 • bülent 17

  Süleyman ÜSTÜN arkadaşım,sizlerin yıllardır süre gelen 4-c adaletsizliği hakkındaki bilgilerinizle bizleri en iyi şekilde temsil etmenizi diliyorum. Anket sonuçlarını değerlendirirsek işçi kadrosunun seçildiğini görüyorum. ”SÖZLEŞMELİLER NET” sitesinde yayınlanmış olan” işçilikmi yoksa memurlukmu?” yazısını incelemenizi istiyorum. Ömür boyu kadrolu çalışma garantisi verebilecek, bundan sonra yapılacak olan özelleştirmelerden etkilenmeyecek, ekonomik olarak aylık maaş anlamında memurluk kadrosunun işçi kadrosundan üstün olduğu belirtilmiştir. MUTLU GÜNLER..

 • yldz

  tural arkadaşım bundan 1 ay oncesine kadar canlı yayınlarda sunucular bakanlara 4-c li lerle ilgili soru bile sordurmuyorlardı. bunları ne cabuk unutunuz. bu gün randevu veriyorlar.herkez kabul etsin bunlar iy gelismeler.

 • hüseyin

  tüm 4clilerin sözcüsü olmanızı diliyorum evvela.bu 4c belasından bir şekilde kurtulmanın sevincini yaşarız inşallah.artık memur mu oluruz işçi mi oluruz bilemem ama hiç farketmez yeterki bu 4c bitsin artık.

 • tuncay

  arkadaşlar iyi güzel hoşta buraya sorunlarımızı yazalım iletilmesini rica edelim tabiki sorunlarımızı biliyorlar fakat bi ucundan bi ucundan bizlerde tutalım.

 • tuncay

  sayın özelleştirme.net daha önce sayın bakan çeliğin 4-c lileri kabulunu okuyunca böyle bir yorum attım.

  evet arkadaşlar sonunda sayın bakanımız 4-c li lerin sorunlarını dinleyecek ama alayamadığım sorunlarımızı kim aktaracak ankarada değilim keşke durumum iyi olsada o gün orada olabilsem ben özelleştirme maduru 4-c liyim.4-c 2 gurupta oluşuyor tuik ve özelleştirmeden geçenler sayın bakana twit atan arkadaş bilmiyorum hangi guruptan tüik teki arkadaşları memursen yeterince temsil etmeye ve sorunlarını gidermeye çalışıyor. çalıştaylarındanda anlıyoruz. fakat özelleştirme madurlarını kim temsil ediyor. işçi kadrosu verileceği söyleniyor verilecek ama hangi sınıf olarak verilecek buro işçisimi temizlik işçisimi teknisyenmi yine belirsizlik anladığım kadarıyla ameleliğe yine devam diyelim memur olarak kadro veriliyor yine ayrım cılık okumaya göre idari yada yardımcı hizmetler teklif ediliyor. biz teknisyendik ne oldu teknisyenliğimiz teknik elemanlığımız tornavida pense yerine elimize yine verecekler paspası. adamların amacı devlete değil egolarını tatmin etmek için kendilerne amele bulmak. sorunlarımızı keske bizim gibi olanlar aktarsa keske gitsemde ben söylesem ama bizi bırakın içeri almayı oraya bile yaklaştırmazlar sendikaların belirlediği zaten rahatta olan adamlar giderler aktarırlar sorunları tuik anlatır. biz dinleriz. sonrada sorunu dinledim derler biri çıkıpta tornavida pense tutan elime süpürge verdiler önüne gelen küçük görüp her işi yaptırıyor. bişe dediğinde 4-c lisin senin işin bu dediklerini söylerler umarım. mezuniyete göre değilde meslek sınıfına göre yararlı şekilde faydalanılacak şekilde kadro verin bizlere derler umarım. ankaradada bizim gibi sorunları olan ve aynı şekilde aktara bilecek arkadaşımız vardır umarım. lütfen tuik te çalışan doslarm yanlış anlamasın onlrın da sorunları çok fazla ama nedense anlamadığım sendikalar onları sahiplenirken bizleri neden sahiplenmeyip 3. sınıf muamelesi yapıyor ve bilmeden anlamadan baskalarına aktarım yapıyor. ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah bizi temsil edecekler bizden birileri olurda aynı sorunlarımızı aktarırlar.ALLAH ‘ a emanet olun.

  sizlerde bizlerin sorunlarınızı umud ediyorum en iyi şekilde aktarırsınız. inanın bilsemki görüşebilirim ben bile borç harçgelicem. artık kendi mesleğim olan elektrilikçiliği yapmak istiyorum. milletin çöpe değilde yere atıklarını temizlemek istemiyorum. 3 kişi konuşurken çalan telefon sonrasında diğer memurlara değilde konuşmadığın halde susu telefon geldi sayende duyamıyorum denmesini her durumda küçük görülüp her türlü işin yaptırılmasını artık istemiyorum. bizlere yine yardımcı hizmetleri layık görürlerse biz yine ezilmeye süpürge paspasa devam edeceğiz sizlerdem ricam bizlerin teknik kadrolara yerleştirilmesine yardımcı olmanızdır. tuikte çalışlarımız en uygun ezilmeyecekleri kadro neyse onlara geçirilsin bizlerde ya teknik hizmetler yada idari hizmetler olarak kadroya geçirilmemiz yönünde söylenirse bizler için ezilmenin önüne geçilecektir yardımcı hizmetler olarak kadro gelirse insanların bakış açıları yine aynı kalacağından köleliğe devam edeceğimizi düşünmekteyim umarım kendimi ifade edebilmiştirim sizlerede mesajım ulaşmıştır umudu ile umarım hakkımızda en hayırlısı olur. artık aileme bişe almak istediklerinde hemen alalım demek istiyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

  buraya verdikleri meil adresine böyle msj attım katılıyor yada katılmıyor olabilirsiniz.herkez bişe yazarsa daiyi düşünceler elde edebiliriz kolay gelsin

 • isa

  Süleyman bey size katılıyorum bence de isteğe bağlı bir geçiş olursa daha iyi olur yani isteyen işçi kadrosuna geçsin isteyen memur kadrosuna geçsin

 • Mehmet T

  Selam Süleyman bey bizi en iyi şekilde temsil edeceğinden inana hiç şüphemiz yok. Biz özelleştirmeden gelen Tekel işçileriyiz. üç yıldır 4/C li olarak çalışıyoruz. bizim ne kadar perişan olduğumuzu anlat çoluk çocuğumuza harçlık dahi veremiyoruz, hiç bir çocuğumuz okula giderken servisle gidemiyor açıkçası servis parası veremeyeceğimiz için servis tutamıyoruz. Hiç bir yerde itibarımızın olmadığı için Ailemizde bile kıymet ve itibarımız kalmamış. çoluk cocuklarımız bile bize saygı duymaz oldular.Aldığımız 1.000 TL ile 1.200 TL maaşla nasıl geçineceğiz ev kira elektrik su doğalgaz ne yiyeceğiz ne içeceğiz 4 çocuğunda hepsi okula gidiyor gidiyorda nerde harçlık nerde servis ,servis parası bunları anlatın sayın Bakana..Aynı kurumda aynı işi yapıyoruz aldığımız onların yarı aylığı bile değil adalet bu mu? Yeni belediyeler kurdular yeni işçi aldılar 6 ay sonra bir kanunla bu belediyeleri kapattılar işçilerini milli eğitime verdiler mağdur etmediler…..Köy hizmetleri işçilerini milli eğimde okullarda gece nöbetine verdiler mağdur etmediler….Çay kurda çalışan işçileri bir kararnameyle 4/B ye aldılar mağdur etmediler…ya Allah aşkına bizim ve çoluk çocuğumuzun ne günahı vardıv da bizi bu kahrolası 4/C statüsüne atıp ekmeğe muhtaç ettiler….Allah aşkına bunların hepsini anlatın Süleyman bey ….bizi orda temsil edin bizim vekilimiz sensin Allah’a emanet olun S E L A M L A R….

 • mehmet

  sevgili arkadaşlar. öncelikle herkes ankaradaki 4C li arkadaşları arasın. çevre illerden gidebilenler toplantıya iştirak etsin. ne kadar çok olursak okadar iyi olur. toplantıya katılabilen katılır. katılamayan arkadaşlar dışarda bekler. bu bizim son şansımız olabilir. toplantıya katılan arkadaşlar tek isteğimiz kadro olsunda ister işçi ister memur olsun.. yeterki 4C illettinden kurtulalım. bende ünüversite mezunuyum ve maaslesef hala temizlik işlerinde ve odacılık yapıyorum.

 • bahadır

  bizim önceligimiz kadro 8 yıldan bu yana bekliyoruz,artık bu son şans olarak görüyorum inşallah güzel şeyler olacak inancındayım tabiki söylediklerini resmiyete dökerlerse iyi calışmalar dileğimle

 • yunus

  sayın bakanım ve sayın site yönetiçileri. yapılacak olan toplantının biz 4/c liler olarak hayırlara vesile olmasını ve bizlere müjdeli haberlerle gelinmesini arzu ediyoruz… arkadaşlar lütfen bizim için çalışan ve uğraşan insanların şevklerini ve azmlerini kırmayalım. daha yapıcı eleştirilerle moral verelim ve dua edelim inşallah yolun sonuna geldik. TAM DUA ZAMANI. herkese saygılar.

 • süleyman

  sayın süleyman üstün bey bu güne kadar bizi temsil edip aydınlattıgın için teşekkür ederim ,bundan sonrada en iyi şekilde temsil edeçeginden eminim ,neyi ne zaman nerede nasıl kovulmadan tepki toplamadan halletmek en güzel dogru olanıdır kısa ve öz konuşarak bu işi halleymeliyiz zaman birlik zamanı sayın bakana gidilecelse ne konuşulaçak tek agız dan konuşmalıyız sendikaları devre dışı bırakmamak lazım biz 4/c ler olarak maddi imkazsızlık ve duyarsızlıklardan dolayı bütünleşemedik 657 gemisi iskeleye yanaştı 4/c vogonundan inip bir şekilde binmemiz lazım .bütün arkadaşlarımın görüşlerine saygı duyarım ,ama luzumsuz laflarla gündeme gelmemeliyiz gün bu gündür selamlar ,Allah yardımcımız olsun.

 • fuat

  selam sülayman yıllardır yaptığın çalışmalardan dolayı seni takdir ediyorum.
  Süleyman kardeş yıllardır biliyorsunuz bizim mağdurlugumuzu bizlere kadro olmadan hiçbirşey olmayacak bu kesin. Biliyorsunki sözleşmeler geldiginde zamlar verildiğinde siz özelleştirmeden gecen 4/c lilere ayrısınız diyorlar.Biliyorsunuzki bizler işi başladığımızda yanımızda çalışan hizmetlilerle aramızda 130 lira fark vardı onlar 650 tl alırken bizlerde 500 tl arası alıyorduk.Memurlar sözleşmeli başladı. 40+40 tl zamda sadece 2.5 verdiler memura verilen 100 tl iyileştirmeler verilmede sadece 2.5 eflasyon aile yardımı verilmedi sadece 2.5 eflasyon.Şimdi onların maaşına bakarsak 1.900tl alıyorlar bizler ise 1000 tl bu aradaki farkı neden böyle yaptılar. Memur değilsiniz,işçide değilsiniz dendi hep ayrı tutulduk verilen hep aynı sözleşmede biz nedense başka millettenmiş gibi ayrı tutulduk. bunu anlamak okadar zorki anlatılmaz aynı ülkede çalışan insanlar gibi bizde bu ülkeye hizmet ediyoruz genelde daha fazla çalışıyoruz, çalışıyorlar arkadaşlar. Nedeni ise helal para olması. Ama hükümet nedense bizi hep onlardan aşağı tutuyor hor görüp bizleri aşağılıyor.Aslında söze gelindiğinde eşit işe eşit ücret kavramı var ama bunun neresi eşitlik anlamak zor yani dünyada ilk olarak işsizlik parası bizden kesilmedi nedeni ise 10 ay çalıştıgımız yıllar 2 ay çalışmadımız çıkış aldığımız yıllar işsizlik parasını almamımız içindi anlamak çok zor bukarmı bu ülkeye biz kötülük yaptık ya .Ama çalışma bakanını dinliyorum O bu konuları anladı bizleri bu mağdurluktan kurtaracak diye düşünüyorum umudum var. Bizleri hakkaybına uğratmamk için emekli olurken dahi işçi kadrosu düşünüyor hak kayıpları olmasın diye takip ediyorum. Ona teşekkürlerimi arz ediyorum. En azından bizi anlayıp bu kadarda olsa bizi düşündüğü için.Bunların Sayın Faruk Çelik’e anlatmanızı istiyorum.İnşallah bizlerde eskisi gibi kadrolu oluruzda sorunlarmız sona erer artık.

 • Cemal

  Slm Öncelik Bu görüşmenin Biz 4-c liler açısından önemi büyük ve anlamlı buradan çıkacak sonuç ve alınacak sonuç bizim için inş. hayırlı olur. benim görüşüme göre ister Memur Kadrosu Olsun ister işci Kadrosu olsun herkesi doğrudan aynı görülmeyip eğitim durumları ve sertifikalarının da göz önünde bulundurulması gerekir. bunlar ve bunun gibi durumlar konuşulup bu konuda söz alınması gerektiğini düşünüyorum bu benim fikrim tabiki. şimdi bazı arkadaşlar kadro alındıda ayrıntı kaldı diyecek ama gerçekler herzaman ayrıntıda gizlidir. kaybederken kadromuzu ve statümüzü kaybettik kazanırkende kadromuzu ve statümüzü kazanalım bu işcide olsa memurda olsa saygılar görüşmede biz 4-c lileri en iyi şekilde temennisi ile allaha emanet olun.

 • PİNK FLOYD

  Süleyman kardeş eğer ÇSGB ,da yapılacak olan toplantıya katılırsanız aşağıdaki hususlarında dikkate alınmasını dile getirirseniz bizim açımızdan iyi olur.
  1-personel yasası değişecek ve sadece memur-işçi pozisyonları olacak.bu değerlendirmelerde hem işçi ve hem memur olarak çalışmak isteyen 4c liler var.o sebeple bir tercih hakkı verilmesi iyi olur.yeni mağduriyetlerin ortaya çıkmaması açısından bizim için çok çok önemli
  2-işçi ücretleri ve hakları önceki senelerdeki gibi iyi değil son 10 yılda memur hakları ve maaşları daha yüksek bu nedenle sadece işçi değil memurlukta gündeme alınmalı
  4-statü ve çalışma pozisyonlarının tam olarak belirlenmesi ayrıyetten emeklillik ve öğrenim durumlarının dikkate alınması
  5-çalıştığı kurumda kalmak isteyen olduğu gibi yer değiştirmek isteyen arakadaşlarımızda var
  bu da önemli bir mesele
  6-memurlukta en düşük maaş 1700-1800 tl,fakat işçilikte çok daha düşük 4c gibi maaşlarda var
  daha söylenecek çok şey var ama en önemli aklıma gelenler bunlar ve toplantıya kim katılırsa lütfen geniş kapsamlı raporlar hazırlansın ve taleplerimiz en iyi şekilde gündeme alınsın 4c
  belasından bir an önce kurtulalım.Allah yolunuzu açık etsin.

 • mustafa

  pink floyd un dediği gibi şimdi işçi olursak maaş ne verecekleri belli değil çalıştığımız kurumlardaki memurlardan fazla verecek halleri yok bunu bilin memurlukta en düşük aile yardımı hariç mübaşir bizim burada 1650 lira alıyor aile yardımı falan olursa 1850 olur en kötü ihtimal şimdi yukarıda yazılan yorumlarda baktım 2007 yılı maaşım vergi iadesi dahil 682 lira alıyordum bizim hizmetli 25 senelik 2007 de 888 tl alıyormuş vergi iadesi dahil bunu özellikle belirtmek gerekiyor çünkü 4/c çıkıyorken bize bu memur ların arasındaki fark gözetilerek belirlenmiştir büyük ihtimal amma şimdi ara çok açıldı şimdi ben 1120 tl alıyorum şimdi bizim o hizmetli mart 2013 maaşına baktım aile yardımı vergi iadesi dahil 2114 TL alıyor aradaki farkı siz hesap edin ona göre bakana bilgilendirme yapılsın

 • AHMET

  bugün akp izimr mv danışmanıyla telefonla görüştüm durumuzu anlattım bizle ilgil çalışmanın olduğunu ama nasıl ne şekilde çıkar onu bilmediğini söyledi .İnşe ALLAH umutlarımız boşu gitmez 8yılın ızdırabı kadromuzu kavuşuruz.Ankaraya giden arkadaşlar birlik olsun tek ses,tek yumruk olsunlar ALLAH yar v eyardımcıalrı olsun

 • Engin

  Merhaba,sayın bakanla 4/c hakkında toplantıya katılacakmışsınız.okuduğuma göre mezuniyet durumuna göre kadro isteyecekmişsiniz.bence çok saçma ve adeletsiz bir düşünce.yani üniversite mezunlarını genel müdür yapılmasınımı isteyeceksiniz anlamadım. Ne mezunu olursa olsun bunlar mağdur edilmiş ve kadroları ellerinden alınmış insanlar.ister ilkokul ister lise,isterse üniversite mezunu olsun farketmez. Herkese memuriyet kadrosu verilsin. Üniversite okuyamayanlar insan değilmi.lütfen böyle bir hataya düşmeyin,hak yemiş ve günah işlemiş olursunuz saygılar…

 • tuncay

  arkadaşlar haklısınız belki ister işçi ister memur olalımda yeterki kadro gelsin diyorsunuz. evet katılıyorum işçi yada memur mutlaka kadro alalım fakat çalıştığımız kurumların %90 ında işçi çalışmıyor. işçi kadrosu olmayan bir kurumda nasıl işçi olarak çalışacağız bilmiyorum. tabiki işçi kadrsuda bizler için güzel şimdi aldığımız paralar malum fakat tedaştan gelen teknisyen arkadaşlar unutulmasın teknik yönde bir kadro istensin çalıştıkları kurumlarda bu teknik kadrolar yok ise baska kurumlara aktarılsınlar. lise mezunu oldukları için yine paspasa talim yapmasınlar. sayın süleyman beyin iyi bir çalışma yaptığını düşünüyorum. keşke yaptığı çalışmayı burda paylaşsada herkez yorumlarını yazım kendindende bişeyler eklese onun bizlere verdiği desteği bizde ona versek saygılarımla….

 • Murat DEMİR

  EN İYİSİ MEMURLUK SANIRIM İŞÇİLİKTEN HAYATIMIZ KARARDI YARINLARDADA İŞÇİLİK SIKINTILI GİBİ DURUYOR MEMURLUK OLMASI DAHA HAYIRLI SANIRIM

 • tuncay

  kusura bakmazsanız sürekli yazıyorum sayın bakanımız ve basbakanımızın sürekli söylediği bir kelime var onlar tazminatlarını aldılar onlar tazmınatlarını aldı diye. bende tazminat aldım 17.000 civarı bir rakamdı ve özelleştime mağdurarını büyük bölümüde bu çivarlarda aldı 3 yıl önce özelleştik. iş siz kalmışım maaşım yarıyarıya düşmüş normal çalıştığımla kıyasladışımda 1,5 yılda aldığım para eriyor. ben aynı haklarla keske baska kurumda çalışsaydım maaşım aynı olsaydıda o tazminatı almasaydım. alınan tazminat tirilyonlar değil mutlaka bizim 2-3 katımız alan vardır belki ama oda emekli olmuştur şimdiye kadar zaten. kısacası alınan tazminatlar aldığımız maaşlara destek olarak eridi gitti. bunlarıda belirtirseniz memnun kalırız….

 • MehmetKESKİN

  Selam Süleyman Bey.Ankaradaki katılacağınız toplantıda 4/C li arkadaşlarımızın çok sıkıntılar çektiğini İNTİHAR eden arkadaşlarımızın olduğunu eşinde boşanan bir sürü arkdaşımızın olduğunu ve işyerlerinde belli bir statümüzün olmaması nedeni ile Hizmetli uşağı işçi yamağı olduğumuzu anlatırsanız ve birde BAŞBAKAN’nın NTV deki 4/ C lilere kadro sözlerini hatırlatırsanız sevniniriz.Kadro konusunda ise yeterki kadro verilsin ister memur ister işçi farketmez diye düşünüyorum.Pempe hayeller kurmayalım.

 • yldz

  arkadaslar bu toplantıya tekelciler katılmasa iy olur. onlar katılırsa ters teper. malum biliyosunuz.

 • Aziz ZAMAN

  HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH. SÜLEYMAN BEY TELEFONLARA FIRSAT BULDUĞUNUZDA CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.

 • Aziz ZAMAN

  BENİ KONYADAN -AFYONDAN KARDEŞLERİMİZ ARIYOR. AMA ASIL TEMAS KURULACAK KİŞİ ELBETTEKİSİZSİNİZ. HERKES SİZDEN CEVAP BEKLİYOR. BAŞARILAR DİLERİM.

 • Aziz ZAMAN

  LÜTFEN DİKAAAAT….. MÜMKÜNSE ANKARA VE YAKIN ÇEVRESİNDE İKAMET EDEN ARKADAŞLAR YARIN (Perşembe Sabah) ilgili bakanlığın önüne gitsinler. BU DAVA HERKESİN ORTAK DAVASIDIR. ÖZELLİKLE KIRIKKALEDEN BENİ ARAYAN ARKADAŞIM VE ANKARA ÇEVRESİNDEN ARAYANLAR. LÜTFEN O TOPLANTI SİZLERSİZ OLMASIN. BEN TÜRK BÜRO SEN ÜYESİ OLARAK BU TOPLANTIDAN ÇIKACAK HAYIRLI HABERİN ŞİMDİDEN HEPİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM. LÜTFEN İMKANI OLAN HER ARKADAŞIM ORADA OLSUN. BİZİ TEMSİL ETSİN … BEN DEĞİL BİZ MANTIĞI BİZLERİ İLERİYE GÖTÜRECEKTİR. HADİ HAYIRLISI . BENİM TELEFON NUMARAMIN OLDUĞU ARKADAŞLARIMDAN TOPLANTIYA KATILANLARINDA NETİCEYİ BANA İLETMESİNİ RİCA EDİYORUM.

 • mustafa

  Süleyman kardeşim, inşaallah bizler hakkında iyi haberlerini bekliyoruz selamlar.