Özelleştirme.Net toplantıya katılacak..!

Özelleştirme.Net olarak Çalışma Bakanlığı’nda yapılacak olan toplantıya katılacağız.

fazer05 arkadaşımızın Twitter üzerinden görüşme talebine çalışma bakanı sayın Faruk ÇELİK’in olumlu cevap vermesi üzerine ilgili toplantıya katılacağımızı bildirmek istiyorum.

Özelleştime.Net olarak yıllardır bu konuda vermiş olduğumuz çalışmalara istinaden toplantıda tüm 4/C’lileri temsil edebileceğimizi düşünmekteyim. Zaten sitemizde yapmış olduğumuz anket çalışmasından sonra sayın bakana bizzat ulaştırıldığını teyit ettiğim bir çözüm önerisi sunmuştuk.

Konuyla ilgili olarak fazer05 rumuzlu arkadaşımıza ulaşıp organize bir şekilde toplantıya katılma noktasında bilgi alış verişi yapmak istedim ancak kendisiyle maalesef görüşme fırsatı bulamadım.

Netice itibariyle Perşembe günü bakanlıkta hazır bulunup ilgili toplantıya katılacağımı yapmış olduğumuz anket çalışmasının analizi ile birlikte sayın bakana yeknesak bir 4/C yapısı olmadığını, çözümün de eğitim durumu ve emekliliğe kalan süreler dikkate alınmak suretiyle tercihe dayalı olarak yapılmasını talep edeceğim.

Bu arada fazer05 arkadaşımızın tarafıma ozellestirme@gmail.com adresinden ulaşırsa uzun yıllardır bu konuda çaba sarf etmiş olan arkadaşlarımızın bu toplantıya katılmasını sağlayabilir ve daha geneli kapsayıcı bir çözüm bulunmasında katkı sağlamış olacağımızı ifade ederek, şimdiden yaşanacak olan olumlu gelişmelerin hakkımızda hayırlara vesile olmasını temenni ediyor saygılar sunuyorum.

Süleyman ÜSTÜN
Özelleştirme.Net Genel Koordinatörü

You may also like...