Masaya meze olmak istemiyoruz

Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK ile Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU, Kanal A televizyonunda yayınlanan programda 4/C konusunda çok hararetli tartışmalar yaşandı.

İki sendika başkanının Kurban Bayramı’nda başlayan 4/C tartışması, ilerleyen günlerde artarak devam etmişti. Şimdi ise bir televizyon kanalında bir araya gelen başkanlar çok hararetli bir tartışma yaşadılar.

Programda birbirleriyle tartışan ve 4/C’lileri satmakla suçlayan başkanlar 4/C konusunda neredeyse birbirlerine gireceklerdi.

Özelleştirme.Net olarak bu duruma bir taraftar gözüyle değil de aklı selimle baktığımız zaman üzüntü duymaktayız. Zira 4/C’liler olarak masaya meze olmak istemiyoruz.

4/C konusunda yıllardır oluşturulamayan çözüm birlikteliğinin bir sonuç vermesini ve en kısa zamanda çözüme ulaşmasını iki güzide başkandan talep ediyoruz.

Her ikisinin de 4/C’lilerin kadroya geçirilmesi noktasında hem fikir olduğu bu kadar aşikar iken, kavga etmek yerine birlikte hareket ederek siyasi otorite üzerinde baskı kurarlarsa yarından tezi yok bir kararname ile 4/C’lilerin kadroya geçirilebileceğini hatırlatarak enerjilerini bu yönde harcamalarını rica ediyoruz. (Özelleştirme.Net)

You may also like...

  • ismail ağyar

    NEYİN KAVGASI BU İKSİDE 4/C PERSONELLERİ KADROYA ALINSIN DİYOR BU KAVGA BÖLME AMAÇLI BİZLERİ TANTANACILAR VARDIR CÜZDANI KABARIK BİRİNİ GÖRDÜLERMİ BAŞLARLAR KAVGA ETMEYE O ADAMCAĞIZDA KAVGA EDENLERİ AYIRAYIM DER GİDER ARALARINA GİRER BU ARADA CÜZDANI BİRİSİ ALIR AYRILIRLAR ADAMCAĞIZ KAVGA EDENLERİ AYIRDIM DİYE SEVİNİRKEN BİRDE BAKARKİ CÜZDANI GİTMİŞ BIKTIK BU KISIR ÇEKİŞMELERDEN BİZLERE ZARAR VERMEKTE KUSURA BAKMASINLAR SAMİMİ İSELER BİRLEŞİP NTV TV DE 2011 YILINDA BAŞBAKANIMIZIN CANLI YAYINDA 4/C PERSONELLERİNE KADRO VERİLMESİ YÖNÜNDEKİ AÇIKLAMASI VİDEO HALEN DURUYOR İNTERNETTE BEN HAKLIYIM SEN HAKSIZSIN POLEMİĞİNİ BIRAKIN BEYLER HAKLI OLAN BİZİZ 4/C PERSONELLERİ BU HAKKI ALMAK SENDİKALARIN GÖREVİ O SENDİKANIZI ÜYE KAYDEDİP AİDAT KESMEK İÇİNMİ KURDUNUZ BİBİRİNİZLE DİDİŞİRKEN OLAN BİZLERE OLUYOR KASALARINIZ AİDATTAN DEVLET BÜTÇESİ GİBİ KİMİ KANDIRIYORSUNUZ HİÇ BİRİNİZİN ELE ALACAK BİR TARAFI KALMAMIŞ AĞALIK DEVRİ HALEN DEVAM EDİYOR SENDİKA AĞALARI VE MARABALARI ÇOK GÜZEL KURMUŞSUNUZ DÜZENİNİZİ EŞEK ÇAMURA ÇÖKÜNCE SAHİBİNDEN YİĞİT BULUNMAZMIŞ HER ŞEYİN SAHİBİ KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLAN YÜCE ALLAH KİMSEYİ İFLAH ETMEZ BU AH DEVLET ALAN EL DEĞİL VEREN ELDİR BU OLAYLAR NİYE ÇIKIYOR ÜLKEMİZ ÜZERİNDE NİYE KARA BULUTLAR DOLAŞIYOR HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZMÜ OLAN YİNE MAZLUMLARA OLUYOR ZAAF GÖSTERENLERE YAZIKLAR OLSUN