Masaya meze olmak istemiyoruz

Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK ile Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet GÜNDOĞDU, Kanal A televizyonunda yayınlanan programda 4/C konusunda çok hararetli tartışmalar yaşandı.

İki sendika başkanının Kurban Bayramı’nda başlayan 4/C tartışması, ilerleyen günlerde artarak devam etmişti. Şimdi ise bir televizyon kanalında bir araya gelen başkanlar çok hararetli bir tartışma yaşadılar.

Programda birbirleriyle tartışan ve 4/C’lileri satmakla suçlayan başkanlar 4/C konusunda neredeyse birbirlerine gireceklerdi.

Özelleştirme.Net olarak bu duruma bir taraftar gözüyle değil de aklı selimle baktığımız zaman üzüntü duymaktayız. Zira 4/C’liler olarak masaya meze olmak istemiyoruz.

4/C konusunda yıllardır oluşturulamayan çözüm birlikteliğinin bir sonuç vermesini ve en kısa zamanda çözüme ulaşmasını iki güzide başkandan talep ediyoruz.

Her ikisinin de 4/C’lilerin kadroya geçirilmesi noktasında hem fikir olduğu bu kadar aşikar iken, kavga etmek yerine birlikte hareket ederek siyasi otorite üzerinde baskı kurarlarsa yarından tezi yok bir kararname ile 4/C’lilerin kadroya geçirilebileceğini hatırlatarak enerjilerini bu yönde harcamalarını rica ediyoruz. (Özelleştirme.Net)

You may also like...