Kamu-Sen 4/C Çalıştayı Düzenliyor

Türkiye Kamu Emekçileri Konfederasyonu Kamu-Sen, 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında bir çalıştay düzenliyor.

Konfederasyon öncelikle 11 Ocak 2013 tarihinde saat 13:30’da Kızılay’da bir kitlesel basın açıklaması gerçekleştirecek.

12 ve 13 Ocak tarihlerinde ise her ilden gelen 4/C temsilcileriyle birlikte bir çalıştay düzenleyecek. Çalıştay hakkında bilgiler netleştikçe sitemizden detayları duyuracağız.

You may also like...

 • TÜİK 4/c Lİ

  Ya bu Kamusene birşey oldu.Allahını seversen .En ateşli 4/c savunucuları arasında yerini alıverdi bir anda.Anlamadım.4/c liler kapı kapı sendikaları gezerken sizler için birşey yapılamaz diyenler siz değilsiniz sanki.”Sizler için mücadele ederdikte size bir zarar gelir diye çekindik.” diyen siz değilsiniz sanki.Ne oldu bir palazlandınız bir cesaret geldi size.Yoksa tüm dallarda yetkiyi Memursene kaptırdınız da şu 4/c lileri bari yanımıza alalım mı? dediniz.Ne oldu bir anda bir ampulmu çaktı kafanızda.Hadi hayırlısı bakalım.

 • MAĞDUR

  hadi bakalım diyeceğim ama. mesele şu türk-iş üye kaybediyor. kamu sen fakında bu gelcek 4/c lileri nasıl kafaya alırım diye düşünüyor..

  sen git önce kadro için boğaziçi köprüsünü kapat kamusen..

 • necati

  Arkadaşlar her zaman yanımızda olan inanın gittiğimizde Şube Başkanından tutun Sayın Kamusen ve Türk Eğitim Sen Genel Başkanım inanın yanına gittiğimizde bizlere kapılarını ardına kadar açıyorlar ve isteklerimiz olduğunda içtenlikle ellerinden geldiği kadarı ile yardım ediyorlar. Umut ederimki bu adımda iyi bir gündem yakalıyacağız onun için bu çalıştaya umut ederim 657/4-c personeli olarak katılımın yüksek olması ve güçlü bir şekilde bundan sonra tek bir hedef var o da KADRO sesimizi hükükmete duyurmak ne dersininz. sizlerde var mısısnız bu mücadelemizde yanımızda..