Gündoğdu, kimlerin kadroya geçmesi gerektiğini sıraladı

Şunlar da hoşunuza gidebilir..!

 • orhan

  gene son sıraya bizleri koymus sayın sarı başkan.

 • kadir çil

  gündoğdu neden 4/c liyi en sona bırakır,4/c li en maduru belediyelerdeki ve 4/b liler zaten kadrolular gibi maaşı sosyal hakları oysaki 4/c li belli 1000 tl maaş başka hiç bir hakkı yok bu hukuksuzluğun artık yeter durmasını istiyoruz,kadro istiyoruz her sene bu aylarda kadro madro umudu dağıtılıyo sonra umutlar suya düşüyo,hak almak için dağamı çıkmak lazım yoksa süriyelimi olmak lazım akp söz ağızdan çıkar başka yerden çıkmaz

 • kara

  sayın başkanım 4 clileri neden sıralamanın sonuna koydunuz,sizin gözünüzde 4cliler ensonuncu öylemi,açıkçası bu gören göz kılavuz istemez.4 cli personellerin tek dostu bariz bir şekilde belli oldu.HAKSENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN.

 • yunus

  ARKADAŞLAR İLK DEFA BU KADAR KADROYA YANAŞTIK. HERKES, HER BİR 4/C Lİ BİR FAX ÇEKSE BİR MEİL GÖNDERSE ÇOK İYİ OLUR. HANİ DERLER YA ŞU AN TAM KÖŞE BAŞINDAYIZ. YA HEP, YA HİÇ. YA ŞİMDİ BU TUFANDA KADRO ALIRIZ YADA??? ÖBÜRÜNÜ SÖYLEMEYE DİLİM VARMIYOR. BU DÜZENDE DEVAM EDERİZ. ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPMALIYIZ. EN AZINDA BİR MEKTUP, BİR FAX, BİR BİMER’E YAZABİLİRİZ. BU NAZİK DÖNEMDE Kİ ZAMANIMIZ ÇOK AZ, EN UFAK MÜSPET (AMAN SAKIN MENFİ OLMASIN) GAYRETİMİZ ÇOOOK ETKİLİ OLACAKTIR. BİZ FİİLİ DUAMIZI DA YAPALIM HAYIRLI SONUCU ALLAHTAN DİLEYİP BEKLEYELİM. BEN İNANIYORUM Kİ BU İKTİDAR VE HÜKÜMET BİZİ YARI YOLDA BIRAKMAYACAKTIR. HERKESİN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN…. Sakarya’dan Yunus..

 • ali çelik

  başbakan belediyeden geldigi için her ne hikmetse her dönem belediyelere kadro veriyor ya allah rızası için birde diger kurumları gözden geçir mesela halk egtim merkezlerinde çaışan kadrosuz usta ögreticilerin işi bir kişinin iki dudagı arasında hiç bir sosyal hakkıda yok yıllık izin gibi kamuda çalışıyor kamudan yararlanamıyor ne oldugu da belirsiz bir katagoriside yok ben demiyorum ki bana verin bu ülkede çalışan her vatandaşımızın kadro hakkı bu ayrımcılık bir devlet adamına yakışmıyor allah herkesin yar ve yardımcısı olsun inşallah herkesime hitap ederler diliyorum.

Facebook Yorumları

Yorum