Günay KAYA’dan yakışıksız benzetme

Toç Bir-Sen Genel Başkanı Günay KAYA, Twitter’da 4/C’lileri köpeğe benzetti.

Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Tarın, Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç Bir-Sen) Genel Başkanı Günay KAYA, Twitter’da bir 4/C’linin yazdığı mesaja karşılık öyle bir cevap verdi ki okuyanlar inanamadı.

Memur-Sen Konfederasyonu Ali YALÇIN’ın; iş kolunda 9. defa yetkili sendika olan Toç Bir-Sen ve Genel Başkan Günay KAYA’ya teşekkür ettiği, “Kendine en yakın sendikaya 30 bin fark atan @TOCBIRSEN teşkilatımıza ve @GunayKaya08 ‘ya yürekten teşekkür ediyorum.” mesajına, arkadaşımız Turgut YILMAZ’ın “bşkn yetki yetki icraat sıfır Tis kararlarını bile hayata geçiremeyen yetkili yetkisiz içi boş SEN” şeklinde cevap yazması üzerine devreye giren Kaya, “Köpekler istemesede Elhamdulillah güneş hergün doğuyor” şeklinde mesaj yazınca ortalık karıştı.

Bunun üzerine bir çok 4/C’li Kaya’yı kınayan ve özür dilemesi gerektiğini vurgulayan mesajlar yazmasına rağmen; “hiç kimse onbinlerin ter akıttığı sendikama hakaret edemez ağır cümle kullanamaz” diyerek bu çağrıları geri çevirdi.

Özelleştirme.Net olarak; bir genel başkanın, ciğeri yanmış bir 4/C’liye bu şekilde ağır bir benzetme ile cevap vermesini kınıyor, binlerce çalışanı temsil eden bir makamda oturan kişinin daha sorumlu davranmasını bekliyoruz. (Özelleştirme.Net)

gunay-kaya-tepki-1

gunay-kaya-tepki-2

gunay-kaya-tepki-3

You may also like...