Geçici personele kadro, Abant’da görüşülecek

Şunlar da hoşunuza gidebilir..!

8 Yorum

 1. 12655131992 diyor ki:

  E BUNUN BİZ ÖZELLEŞTİRME MAGDURLARI İLE NE ALAKASI VAR ANLAYAMADIM 4-C İLE Bİ ALAKASI VARMI HİÇ 657/4-C LİDEN BAHSETMİYOR

 2. Süleyman ÜSTÜN diyor ki:

  Ahmet bey; Lütfen yorum yazmadan önce dikkatli okuyalım. “13 konu başlığından bazıları şöyle: “2005 yılından sonra göreve başlayan personele bir derece verilmesi, Sözleşmeli ve geçici personelin kadroya atanması…”

 3. yasin diyor ki:

  ALLAH Rızası için Özelleştirme Mağdurlarının sıkıntılarına bir son verilsin… İş-Kur’a İş İçin müracaatta bulunuyoruz. Personel alacak kuruma öncelikli olarak Mülakata çağırılıyoruz!!! ama ne yazıkki mülakkata çağıran kurum (Komisyon) yaşınız fazla deyip hiç bir şey sormadan eliyorlar…. Peki bizlerin Kadrosu Daimi işimiz elimizden alınırken neden yaşımıza bakılmıyor??? Peki 850 tl aylık verilirken nedeen yaşımıza bakılmıyor??? Yeter artık yaeter….

 4. Vekil Imam diyor ki:

  Bu maddeye göre vekil imamlarda kadro alacak doğru mu?

 5. Vekil Imam diyor ki:

  yorumum neden silindi?

 6. MAĞDUR diyor ki:

  biz ne günler gördük geldi geçti. o tarihte gelir görürüz. ama artık kabak tadı vermeye başladı. umutlandğımızda yok 4/ c li mağdur olarak..

  şanlıurfa TEDAŞ da bir an önce özelleşsin artık.. satın artık…….. SATINNNNNNN

 7. MAĞDUR diyor ki:

  hadi bakalım şunun şurasında ne kadı.. o tarih de gelir.

 8. kara diyor ki:

  İnşallah tüikte çalışan özelleştirmeden gelmeyen 4 cli çalışanlarıda kapsar bizlerin inanası gelmiyorda

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>