Tagged: vali

0

Sendika Hakkı alındı mı?

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda kamu görevlilerine toplu sözleşme hakkı tanıyan “Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunu Tasarısının” görüşmeleri tamamlandı.

0

Türk Büro Sen: “Verilen sözler tutulmuyor”

Türk Büro Sen Denizli Valiliği Sendika Temsilcisi Hayrettin Altıntaş, hükümetin verdiği sözleri tutmadığını ileri sürdü. Denizli Barosu Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıda Sendika Temsilcisi Altıntaş, Türk Büro Sen’in üyelerinin geleceğini güvence altına almak için, yaşam koşullarını iyileştirmek için birlikten güç doğar düsturu ile çalıştığını söyledi.

4

Bülent ARINÇ’ın yaman çelişkisi

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Uludağ Üniversitesinin (UÜ) 2011-2012 akademik yılı açılış töreninde bazı öğrencilerin kendisini protesto etmesiyle ilgili olarak, ”Fiili bir müdahale olmadıkça, toplantının yapılmasını engellemedikçe, bir saldırıya dönüşmedikçe, bu gösterileri demokratik buluyorum. Bunlardan üzülmüyorum ve sıkılmıyorum” dedi.

1

“Kul hakkı yiyen, etrafında bir sürü insan var

CHP Genel Başkanı Petrol-İş Sendikası’nın 26. Olağan Genel Kurulu’nda konuştu. Kılıçdaroğlu, hükümeti sert sözlerle eleştirirken salondaki bir kişi, “siyasi mesajlar veriyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.