Tagged: uzman

0

196 Bin memur kadro bekliyor

4/B ve 4C’li memurlar 4/A sınıfına geçmek için yıllardır beklediklerini belirtip, bu sorunun çözülmesini istiyor belirtip,”Bu defa bu sorunun çözülmesini istiyoruz. Sorunun parça parça ve yeni mağdurlar yaratarak değil istisnasız tüm sözleşmelilerin kadroya alınıp, sözleşmeli personel çalıştırılması uygulamasına son verilmek suretiyle, yüz binlerce çalışanın sorunlarının kalıcı olarak çözülmesini istiyoruz” diye konuştu.

1

Büro Memur-Sen 4/C’lilerin sorunlarını bakana iletti

Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu ile birlikte Adalet Bakanı Sadullah Ergin’i ziyaret eden Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Genel Başkanı Yusuf Yazgan, bakanlık çalışanlarının sorunlarını ve taleplerini iletti.

Başkanlar kurulundan 4/C’lilere kadro kararı çıktı 7

Başkanlar kurulundan 4/C’lilere kadro kararı çıktı

Eğitim-Bir-Sen başkanlar kurulundan, öğrenci andının kaldırılsın, kamuda kıyafet serbestliği, karma eğitim uygulamasına son verilsin, kesintili eğitime geçilsin, okullara ibadethane açılsın ve açılımlara devam edilsin gibi radikal kararların yanında 4/C’lilere de kadro çıktı. İşte sonuç bildirgesi.

4

Sözleşmeli personeli derhal kadroya geçirilsin

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, hükümete sözleşmeli personeli derhal kadroya geçirmeleri çağrısında bulunarak, “Kadroya geçirilmeyerek büyük bir haksızlığa uğramış olan sözleşmeli personelin istisnasız tamamının bir an önce kadroya geçirilmesi için başlatıldığını bildiğimiz çalışmaların tamamlanmasını istiyoruz.