Tagged: Çarşamba

6

Ahmet Gündoğdu’dan 4/C Değerlendirmesi

Memur Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu 9 Mayıs 2012 Çarşamba günü TRT Haber kanalında canlı yayınlanan Özel Gündem programına konuk oldu ve programda 4/C çalışanlarının sorunlarına değindi.

12

Kim bu 151 bin kişi?

Bakan Çelik, müjdeyi verdi: 200 bin memur ve 127 bin işçi kadrolu oldu. Şimdi 151 bin sözleşmeli için rapor hazır. Bunların arasında 17 bin 800 belediye çalışanı da var.

1

Özelleştirmeye devam

Danıştay, 10 şeker fabrikasının özelleştirilmek üzere ihaleye çıkarılmasına ilişkin kararın yürütmesinin durdurulması istemini reddetti.

0

Şeker fabrikaları yarın özelleşiyor

Türkiye Şeker Fabrikaları AŞ’ye ait Portföy-B ile Portföy-C şeker fabrikalarının bir bütün halinde portföy grupları olarak özelleştirme ihalelerinin nihai pazarlık görüşmeleri yarın yapılacak.

0

Tekirdağ’da 23 Kasım’da eylem var

Türk Eğitim-Sen Tekirdağ Şubesine bağlı Merkez okul temsilcileri bir araya gelerek çıkarılan KHK’ yle 4/C, öğretmen ve akademisyenlere hiç iyileştirme yapılmayarak adeta yok sayıldığını bu nedenle duruma itiraz etmek için 23 Kasım Çarşamba günü saat 16:30′ da Tuğlalı Parkta bir basın açıklaması düzenlemesi kararı alındı.