Erdem, toplantının detaylarını açıkladı

Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü Faruk ERDEM, A Haber’de yayınlanan Bize Sorun Programında dün yapılan üst düzey toplantının detaylarını açıkladı.

Faruk Erdem ağzından yazdım bunları. Kanun taslağı hazırlanan 9 madde var. Bunun dışında kalan 33 konu bir paket halinde Başbakana iletilecek ve orada son şekli verilecek. Bunu içerisinde 4/C nin kadrosu ,Üniversiteli işçiler, Akademik Zam ve diğer konular. Bu aksam yapılacak Ekonomi Koordinasyon Kurulunda da konular değerlendirilecek. Memursen başkanı Gündoğdu zaten konuyu Başbakan iletti, başbakan da konuyu biliyor önüne gelince de onay verecektir zaten dedi. (Metin – Despot Cfour)

You may also like...

 • Her zaman salladığı palavralar.

 • Her zaman salladığı palavralar.aynı konuyu tem id pilavı gibi pişirip pişirip servis ediyor.Tek derdi 4c liye gazete satabilmek.

 • hüseyin tunç

  özelleştirmeden giden müdürlere yapılan kıyak bize yapılmazsa kıyamet koparacağımız kesindir

 • recep baltacı

  İtibar etmeyin bu dangalağa

 • 4/C mağdurları

  faruk çelik ben o maaşla ev geçindiririm diyor ben lafa değil icraata bakarım 🙂

 • gül

  Vatan gazetesindeki haberi okudum 4/c liye kadro yok deniliyorum sayın maliye bakanı Suriyeliler bu türkiye cumhuriyetinin etinden sütünden keyfinden yaralanırken o kadar parayı aktarıken batmıyoruda sırf 4/c liye gelincemi maliye dar boğaza giriyor belediyede o kadar çalışanlara kadro verdiniz 4/c liye gelincemi yok gerçekten coook üzüntü verici
  ben lafa değil hakikatten icraata bakarım nie bu kadar zaman kadro gelecek die umutlanırsın.Sayın faruk erdem sizde asıllı haberler yapınki itibarınız olsun bundan sonra yalan haberlerle fakirleri umutlandırmayın