Diyanet’ten bir operasyon daha

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü bir yazı yayınlayarak il müftülüklerinden vekil Kur’an Kursu öğreticilerinin aday memur olmalarının sağlanmasını istedi.

Genel Müdürlükten yayınlanan yazının tam metni aşağıdadır.

22.06.1965 tarihli ve 633 Sayılı Diyanet İşleri Başkanlığı Kuruluş ve Görevleri Hakkında Kanun’a, 02/08/2013 tarih ve 28726 sayılı Resmi Gazete ‘de yayımlanarak yürürlüğe giren 6495 Sayılı Kanunla eklenen Geçici 18 inci maddesindeki şartları taşıyan vekil Kur’an kursu öğreticilerinden il müftülüklerince sisteme kaydı yapılanların tercih işlemleri 18-22 Kasım 2013 tarihleri arasında http://ikys.diyanet.gov.tr/Sinav/KurumDisi adresinden gerçekleştirilecektir.

İlgililere duyurulur.

D.İ.B.İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

You may also like...

  • SERDAR ÇIĞLIK

    BaşBakan Bu Akşam Yanii 20 Kasım ÇARŞAMBA GÜNÜ Saat 18.45 de Canlı yayında A.T.V. Kanalında Canlı Yayında Olacakdırr. Tüm Arkadaşlarımıza Duyrulur Şu Andan İtibaren GÜN BOYUNCA A.T.V. yi Arayalım Değerli Arkadaşlarımız. Bakalım BaşBakan Bir Zamanlar Bize Vermiş Olduğu O Sözlerinde Hala Aynı Noktada Durabiliyormu……. Yunanistandan Gelen Yunanlı Doktorlara Kadro Veren Onlara DÖNER SERMAYE VEREN ZİHNİYET Bizi Neden Hala Daha TAMMM 10 Seneden Bu yana Oyalayıp Duruyor.