Çözümler konusunda irademizi ortaya koyacağız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, ‘İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, işverenlermizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var, bu anlamda bir denge kuracağız’ dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Ankara’nın Bala ilçesini ziyaret etti.

Bakanlığa gelmesiyle çok hızlı bir başlangıç yaptıklarını dile getiren Bakan Sarıeroğlu, toplu sözleşme sürecinden ve Polatlı’daki bir çalışma ziyaretinden bahsetti. Bala’ya ilk teşkilat ziyareti kapsamında geldiğini ifade eden Sarıeroğlu, Ankara’da 25 ilçeyi ziyaret edeceğini kaydetti.

Bakanlığın geniş bir sorumluluk alanı olduğunu, talep, beklenti ve ihtiyacın yüksek olduğunu ifade eden Sarıeroğlu, 80 milyon vatandaşın sorumluluğunu her şeyi ile üzerinde hissettiğini vurguladı. Sarıeroğlu, “İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, işverenlermizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var, bu anlamda bir denge kuracağız. 80 milyon vatandaşımızın menfaatini dikkate alarak, talepler konusunda hassasiyet ve çözümler konusunda da irademizi ortaya koyacağız” diye konuştu. (TümeTurk)

You may also like...

  • bıcırık

    Sayın bakanımız; 5 ay 29 günden fazla çalışamayan işçilerin sorunu Büyük TÜRKİYE için çok basit bir evet ile bitecek.Bizim için verilen sözler tutulsun.Sendika başkanları el pençe yalakalık yaparak masaya oturuyorlar.Aslında sayın cumhurbaşkanı da sizde başbakanlarda bu başkanların bu tavrını ayaklar altına seriyorsunuz ama belli ettirmiyorsunuz.Çünkü kendi çıkarı için üyelerini satan başkanların bir gün sizi de satacağını biliyorsunuz.

    (BAKARA SURESİ / 9)
    Kalplerinde hastalık vardır Allah da hastalıklarını arttırmıştır Yalan söylemekte olduklarından dolayı, onlar için acı bir azab vardır.