Çözümler konusunda irademizi ortaya koyacağız

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, ‘İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, işverenlermizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var, bu anlamda bir denge kuracağız’ dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu Ankara’nın Bala ilçesini ziyaret etti.

Bakanlığa gelmesiyle çok hızlı bir başlangıç yaptıklarını dile getiren Bakan Sarıeroğlu, toplu sözleşme sürecinden ve Polatlı’daki bir çalışma ziyaretinden bahsetti. Bala’ya ilk teşkilat ziyareti kapsamında geldiğini ifade eden Sarıeroğlu, Ankara’da 25 ilçeyi ziyaret edeceğini kaydetti.

Bakanlığın geniş bir sorumluluk alanı olduğunu, talep, beklenti ve ihtiyacın yüksek olduğunu ifade eden Sarıeroğlu, 80 milyon vatandaşın sorumluluğunu her şeyi ile üzerinde hissettiğini vurguladı. Sarıeroğlu, “İşçilerimizin, taşeronda çalışan kardeşlerimizin, esnaflarımızın, çiftçilerimizin, işverenlermizin, memurlarımızın yoğun beklentileri var, bu anlamda bir denge kuracağız. 80 milyon vatandaşımızın menfaatini dikkate alarak, talepler konusunda hassasiyet ve çözümler konusunda da irademizi ortaya koyacağız” diye konuştu. (TümeTurk)

You may also like...