Çivi: “4/C lilere mutlaka kadro istiyoruz”

Haksen Genel Başkanı Ayhan Çivi , yılın ilk eyleminde yaptığı açıklamada 25 bin 4/C’li personele kadro verilmesini istedi.

Haksen Genel Başkanı Ayhan Çivi, yılın ilk eyleminde yaptığı açıklamada 25 bin 4/C le üvey evlat muamelesi yapıldığını belirterek 4/C personele kadro verilmesini istedi. (Hak-Sen)

You may also like...

  • kafalar kumdan çıksın

    TCDD de çalışan işçi arkadaşlar sizin kadroya ihtiyacınız yok herhalde.Hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor.Ağlamayana mama yok. Bu ülkede TCDD’de çalışan işçiler kadar duyarsız,gamsız,gariban vs gibi başka bir topluluk yoktur.Demiryol iş sendikaları sadece var olsunlar diye varlar.Onlarda biraz utanma olsa kendilerini çok feshederlerdi.veya istifa ederlerdi.Ama olmayan bir şeyi istemek saçma.Ama ahd etmişim eğer kadro alırsam benden çekecekleri var.

  • yılmaz demir

    biz4/c mağdurlarına kadro vereceklerini sanmıyorum çünkü iktidarlar bazı kesimleri kendilerine uşak arıyor ve koz olarak kullanıyor yetkili sendika ise mağdurları kullanarak kendilerine yani yalakalara pay koprıyorlar olan gene 4/c gibi mazlumlara oluyor kazanımları kendilerine kar kalıyor bu devran böyle gidecek