Çelik, sözleşmeliye kadro hakkında açıklamalarda bulundu

Şunlar da hoşunuza gidebilir..!

 • TEKEL MAĞDURU

  Arkadaşlar biz Özelleştirme Mağdurları Sözleşmeli değil (GEÇİCİYİZ) !!! Anlayacağınız kadro Sağlık, Belediye ve diğer kurumlardaki Sözleşmeliler. Baksanıza 80 bin kadronun içerisinde yine Özelleştirme Mağdurları yok.. Ey yetkililr bir çoğumuz Emekli edilsek 1500 ile 1800 arasında Emekli aylığı alcağız??? Ama şu anda çalıştığımıza rağmen 960 TL alıyoruz. Öncelikli başvurduğumuz tüm kurumlarda yaşınız geçmiş diyerek işe alınmıyoruz. Herhangi bir sınav hakkı verilerek unvan değiştirme yada Statü değiştirme imkanı verilmiyor. KPSS den 100 puanda aldsak Öncelikli olduğumuz için siztem aldığımız puanla değil Öncelikli başvuruyu kabul ediyor sonuç ise hüsran çünki yaş sebebiyle kurumlar yada Komisyon almıyor. Peki sayın yetkililer dünyanın başka yerinde varmı böyle bir uygulama. 15-20 yıl daimi kadrolu çalıştıktan sonro 4/c Statüüsnde her işe müsait bir pzisiyonda ve 960 TL ile çalışmak.Hiç bir çıkış yolumuz yok bu Statüden bumu sizlerin Adalet anlayışınız, Bumu Hak – Hukuk , Bumu Eşitlik ilkesi ya yeter artık bizler potasiyel suçlu haline getirdiniz yetmezmi daha ???

 • ORHAN

  Süleyman bey bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz biz 4/C li personeli KİT olarakmı değelendiriliyor çünkü KİT personeli hariç deniliyor bilgilendirirseniz seviniriz.

 • ibrahim acar

  sayın bakanım çabalarınız için teşekkürler.Ama 657 4/c ile ilgili hiçbir bilgi verilmiyor.Acaba bizim hakkımızda bir çalışma varmı.Artık bizim dayanacak gücümüz kalmadı.Çocuklarımız yetişti. Okutmak için çabalıyoruz.Ama nereye kadar

 • bu vatan bizim

  arkadaşlar bırakın şimdi karamsar konuşmayı,biliyorum hepimizin ne sabrı nede tahammülü kaldı ama hem sendikalara hemde bizi arasırada olsa gündeme getiren milletvekillerine şu kadro arefesinde mailler atalım.yoksa bu işler bizlere vermezler bizler kadro alamayız sızlanmalarıyla olacak işler değil.daha hiç bir 4c li ölmedi sonunu kadar inadına istemeye devam ne zamanki onlar bıkıp usanıp artık verecekler o zaman tamam diyeceğiz.boş durmayalım sağı solu kurcalayalım inşallah 3.sınıf insan muamelesi gördüğümüz bu günler elbet bitecek benim hala Allaha olan inancım bitmedi.çünkü o adaletsizliği görür kendi adaletini eninde sonunda uygular

 • Musa Kılıç

  4-C Statüsünde çalışan arkadaşları umutsuzluğa uğramamaları için şimdiden uyarayım. Bilin ki sözleşmeli personel dedikleri sizler değilsiniz , siz sözleşmeli sayılmıyorsunuz , siz geçici personel sayılıyorsunuz , bunu bilin ki umutlanmayın. Bu iktidarın 4-C statüsünde çalışanlar konusunda katı , acımasız tavrını anlamış olan varsa izah etsin. Bu nasıl bir nefret ,nerden kaynaklanıyor bilmiş değilim. Başbakanın bu statüde çalışanlar hakkında bildikleri tamamıyla yalan ve yanlış şeyler , kim bu şekilde bilgilendiriyor , bu düşmanlık niye bilen varmı ?

Facebook Yorumları

Yorum