Çeker: Partiler ile sendikalar birlikte çalışmalıdır

BBP İl Başkanı Mehmet Korkmaz önceki akşam Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, memurların sorunları gündeme geldi.

BBP İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri önceki akşam Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Korkmaz, “Sendikanın çalışmalarını yakından takip ediyor ve takdir ediyoruz. 4-C mağduriyetinin giderilmesi gerekiyor. Biz elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. Vatandaşların yüzde 60’ı mahkemelerin adil olmadığından şikayet etmektedir. Herkese adil davranılması gerekiyor. Bizim iktidarımızda memurların istedikleri toplu sözleşmeli grev hakkı verilecektir” dedi.

BİRLİKTE ÇALIŞILMALI

Ziyaret için teşekkür eden Çeker, “Siyasiler ve partiler sendikalar ile birlikte çalışmak durumundalar. Sendikaların üyelerinden gelen sorunları iletecekleri yer bellidir. Bu sağlıklı yapının oluşması durumunda her şey daha kolay yapılacaktır. Halkımıza gereken hizmet verilememektedir. Birçok makamda hak etmediği halde farklı isimler oturmaktadır. Bu da çalışma durumunu alt üst etmektedir” açıklamasında bulundu. (Kocaeli Gazetesi)

You may also like...