Bu şımarıklığınız ve kibriniz sizi bitirecek

Memur-Sen’e bağlı Enerji Hizmet kolu sendikasının başkan vekili Mehmet Doğan , istifa eden üyelerini fareye benzettiği çok çirkin bir Twitter mesajı yayınladı .

Toplu sözleşme sonrası gelen istifalar üzerine bu twiti attığı anlaşılan Mehmet Doğan ; Memur-Sen’i batan gemiye benzetti , istifa eden üyeleri de gemiyi terk eden farelere benzetti .

Fare benzetmesi yaptığın üyelerin verdiği yetki ile masaya oturuyorsun , yine bu üyelerin verdiği aidatlarla maaş alıp , rahat bir hayat sürüyorsun .

Memur-Sen , fikir adamı , Erdemli’ler hareketinin kurucularından merhum Mehmet Akif İnan hocamızın ve yol arkadaşı şerefli , onurlu , adaletli ve Allah korkusu olan üyelerin kurduğu bir sendikadır .

Memur-Sen’i batan gemiye benzetmişsin ama ;

Bu sendikada menfaat için değil davası için duran binlerce üye ve dava adamı bulunuyor …

Sizlerin bu kibri , şımarıklığı, insanları ötekileştirmesi ve pervasızca hareketleriniz bu sendikaya çok büyük zararlar verse de , dava adamı onurlu insanlar bu gemiyi limana çıkartır . (KamudanHaber)

You may also like...

  • bıcırık

    bu efendi kim.Nerden çıktı.Memet doğan ne efendi gel yılda sadece altı ay çalışta göreyim seni.bizlerin sadakaları ile bize fırça atma hakkında sahip değilsin ama ne yapalım senin gibiler kurbağa gibidir.Şimdi herkesin senin ve senin gibilerin hakkında ne düşündüğünü biliyorsun ama yinede o koltukta oturuyorsun.Sana büyük bir leğen gönderdim içine oturur rahat rahat atarsın…….vitesten

  • 4/c

    Bize laf sokacaklarına önce adaletli olsunlar..ayrıca batan gemiden fareleri gemi bile tutamaz…Bizede Allah büyüktür…