Başbakan yine söyleyemedi

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN; CNN Türk televizyonunda katıldığı Liderler Zirvesi adlı programda sorulan soruya yine kaçamak cevap verdi.

ERDOĞAN, 4/C’liler için bir düzenleme yapılacak mı? sorusuna karşılık, yine; 4/B’lilerden bahsederek kaçamak cevap verdi. Sunucunun tekrar özellikle 4/C olarak sorması üzerine ise, o konu detaylı şimdi bir şey diyemeyeceğim seçimden sonra bakacağız diyerek kaçamak cevap verdi.

Böylece, ümitle bekleyen arkadaşlara bir beklentinin daha hüsranla sonuçlandığını üzülerek duyurmak istiyoruz. Artık, başbakanın 4/C’lilere karşı bir ön yargısının olduğu tescillenmiş oldu. Dünyanın başka hiç bir yerinde, bir başbakanın kendi halkından bir kesime bu kadar kin beslediği ve her fırsatta bu kini kustuğu görülmemiştir.

Burası kelimelerin kifayetsiz kaldığı andır. Programın videosu yayınlanır yayınlanmaz sizler için derleyip buradan yayınlanacaktır. (Özelleştirme.Net)

You may also like...

 • ey

  Dün akşam ben de izledim. Gerçekten bu yazıyı yazan arkadaşa katılıyorum ve dediğim gibi 4c’lilere müjde haberi şişirme bir haberdir.

 • sezer keyfidarlar

  bana 10.000 tl maaşta versen kadroda versen kısacası ne verirsen ver
  yine de sana oy yok.

 • he

  nasıl söylesin satacak iş yerleri kalmadı bir iki tane daha hokkalı yer kalsaydı o ekranda savururdu ne yapalım ben yerlerinde olsam okulları satarım iyi para eder hele meslek liselerinde makinalar ağzına kadar dolu her bir vekile bir okul düşse on yıl geçinirler