Başbakan, sözleşmelilere kadroyu mu açıklayacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK başbakanın müjde vereceğini ima ederek Twitter’dan çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın sözleşmelileri ve taşeron çalışanları kapsadığı düşünülüyor.

Faruk ÇELİK’in açıklamasına göre Başbakan Erdoğan’ın Sözleşmelilerin Kadroya geçmesi, 4/C’liler ve Taşeron Çalışanların özlük hakları ile ilgili müjdeler vermesi bekleniyor. Gözler şimdi Başbakanın grup toplantısında. (Kamu Ajans)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk ÇELİK, Twitter’dan yaptığı duyuruda şu ifadeler yer verdi: “İyi geceler.Yarın sn Başbakanımızın grup konuşmasını dikkatle dinlemenizi tavsiye ediyorum.”

Bugün saat 11:30’da yapılacak olan Ak Parti Grup Toplantısını muhtemelen canlı olarak yayınlayacak kanalların canlı yayın bağlantıları:

* A Haber
* Samanyolu Haber
* Kanal 24
* Ülke TV

faruk-celik-twitter

You may also like...

 • halil

  arkadaşlar bir birimizi kan dırmayalım lütven 4/c ye kadro yokkkkkkkkkkk bize yşine eylem yapalım

 • yazıya baktığımızda baslıkta kadro diyor yazının içeriğindede özlük haklarında iyileştirme diyor.taşeronlarla bizi aynı kefede değerlendiriyorlar.taşeronlarda kadro alsın çok sevinirim. ama biz 4 c liler daha çok hakediyor.çünkü bizler 3 sene öncesine kadar kadroluyduk zaten. ben kadro falan beklemiyorum.

 • omer2829

  süleyman üstün bu insanlara kötülüğü yapan kişisin sen.insanlara niye yalandan yere umut veriyosun sen kimsin ya.yazık ki bunun vebalini ödeyeceksin.seni allaha havele ediyorum

 • Hacı

  Ömer kardeş Süleyman kadro vereceğim deyipte kadromu vermedi. Süleyman’ın vebalı nedir? Bizi yıllardır kandıranlar vebalde değil mi? Esas kandıranları Allah’a havale et sen.

 • syn bakan özlük haklarında iyilestirme diyosunuzsunz hala bizler kadrolu çalısan ınsanlardık kımsenın torpiliyle gelmedık bırgun iş guvencemızı aile huzurumuz duzenımızı paramızı aldınız bız bızım olanı ıstıyoruz kadromuzu bızım kımseden baska bır sey ıstemıyoruz aldıgınızı yanı kadromuzla bırlıkte aile duzednımızı ıstıyoruz

 • insan hakları diye yeri gögü inleten insanlar nerde yıllardır 4 c ye yapılan insanlik ayıbı zülmü degilimi

 • 4cli

  ömer2829 ne konuştuğunun farkındamısın.sizin gibi geri zekalılar olunca biz bir gıdım bile yol gidemiyoruz.Bizim kadrolarımızdan Süleyman Üstün’e ne.Onun elinde olan birşey olsa o kendine kadro alır.o da bizim gibi kadro umuduyla yaşayan bir insan.Asıl ben sizin gibileri allaha havale ediyorum.sen kimsin ki ya.Bizi asıl bakan ve başbakan kandırdı.Yıllardır elimizdeki kadrolarımızı aldı.Bizi açlığa sefilliğe mahkum etti.Sen onlardan hesap sor asıl.

 • misafir

  arkadaşlar geçmiş olsun..bu iş bitmiştir..başbakan açıkladı 4/C lilere kadro yok..