Açıkça söyleyin sayın Bakan, kime umut bağlamayalım?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, dün gece katıldığı bir TV programında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı bir tv programında ”4/C liler şu aşamada Taşeronlar gibi çok net bir noktada değil. 4/C liler ile ilgili hükümet olarak hepimiz ciddi biçimde çalışıyoruz tartışıyoruz ancak (ÇSGB)Bakanlık olarak henüz bir adım atmışız dersek bir şekilde birilerini yanıltmış oluruz. 4/C liler ile ilgili henüz hiçbir adım atılmamış, ve beklentisi olanları en yetkili kurum (ÇSGB) olarak umutlandırmak umut vermek doğru değildir, bize yakışmaz,yoksa hepimiz üzülürüz. 4/C liler ile ilgili geçmişten beri bitirilemeyen süre gelen çalışmalar devam etmektedir demektedir.” dedi.

ÇSGB SN SOYLU’YA SORUYORUZ…

Hükümet adına Toplu sözleşme metnine imza atan halefiniz Sn Faruk Çelik’in imzasina mi umut bağlamayalim? Kanun hukmunde olanToplu sözleşme kararlarinin Resmi Gazetede yayinlanmasina mi umut bağlamayalim? Halefiniz Sn Faruk Çelik’in toplu sözleşme kararlarinin uygulanmasına yönelik ” yasama dönemi” başlayınca gerçekleşeceğine dair ifadelerine mi umut bağlamayalim? Toplu Sözleşme metnine imza atan Memursen Konfederasyonuna ve Başkanı Sn Ali Yalçın’a mı umut bağlamayalım? En önemlisi 26 Ekim 2015 Tarihinde Bir Radyo Programında Sorulan soru üzerine, Meclis açılınca ele alınacağını ifade eden Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanı Sn Ahmet Davutoğlu’nun sözlerine mi umut bağlamayalim?

Açıkça söyleyin Sn Bakan kime umut bağlamayalım? (4/C DÜŞÜNCE VE EYLEM PLATFORMU)

You may also like...