4C’ye bile razıyız..!

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı önceki gün Yaygın Eğitimi Usta Öğreticiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Dernek Başkanı Pempe Akgül, “Kimsenin kabullenmediği 4C’ye bile razıyız” dedi.

6 AY ÇALIŞIP 6 AY BOŞTA GEZİYORUZ

AK Parti Kırıkkale Milletvekili Turan Kıratlı önceki gün Yaygın Eğitimi Usta Öğreticiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Kıratlı’nın ziyaretinden memnun kaldıklarını söyleyen Yaygın Eğitimi Usta Öğreticiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Penpe Akgül, “İş imkanlarımız sınırlı. 6 ay çalışıp 6 ay boşta geziyoruz.

Çalıştığımız 6 aylık süreçte sigortamız yatıyor ama geriye kalan 6 ayda ise sigortamız yatmıyor. Emekli olma şansımız yok. Kimsenin beğenmediği 4C ye bile razıyız” diye konuştu.

SORUNLARINIZLA İLGİLENECEĞİZ

Yaygın Eğitimi Usta Öğreticiler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Akgül ve üyelerin sıkıntılarını dinleyen Kıratlı, “Bu sorunları kısa bir zamanda çözmek mümkün değil.

Uzun uzun konuşmamız gerekiyor. Siz bütün sıkıntılarınızı bana rapor olarak gönderin. Bu raporu bizzat kendi elimle Başbakanımıza vereceğim. Valimizle konuşalım. Halk Eğitim Müdürümüzle de konuşalım ve bu sorunu çözelim.” dedi. Kıratlı ayrıca, derneğin daha iyi bir yere ihtiyacı olduğunu ve bu yeri de kendisinin temin edeceğini söyledi.

You may also like...