4/C’liler Kamu Personel Kanunu ile kadrolu olacak

Büro Hak Sen’in 4. Olağan Genel kurulu Ankara nci residencede yapıldı. Törene eski Devlet Bakanımız Başbakan yardımcımız Abdüllatif Şener, parti temsilcileri, Protokol, Hak Sen’in Genel Başkanları ve üyeleri katıldı.

Genel Başkanımız Ayhan Çivinin Tek Aday Olduğu kongrede bütün temsilcilerin oyuyla 4.kez Büro Hak-sen Genel Başkanı seçildi. Genel başkanımız yaptığı konuşmalarda kimsenin arka bahçesi olmayacaklarını kendi düşüncelerimizi, kendi fikirlerimizi, kendi doğrularımızı sonuna kadar savunacaklarını belirtti. Memurun, 4/C li arkadaşlarımızın sorunları çok büyük olduğunu katıldığı platformlarda her zaman anlattığını ve son olarak katıldığı istişare toplantısında Sayın Çalışma bakanına 4/C li personelin bu verilen kadroları içinde olup olmadığını sorduğunu Bakanın 4/c li personelin verilecek olan kadrolarda olmadığını yakında çıkacak olan kanunla kamu personeli olarak 4/c li personellide kadroya alacaklarını söyledi dedi.

4/c’linin yanında

Haksen Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca 4/c li çalışan personelin sorunlarına eğilen çözme noktasında ve kazandığı davalarla 4/c linin her zaman yanında olduğunu ispatlayan tek sendika Hak ve Emeğin sendikası Hak-Sen Sendikasıdır dedi. Karaca Kongrede Genel Başkanımız Hak ve emek mücadelemizde bize destek olanlara teşekkür ederek teşekkür belgesi verdi . Ayrıca Genel Başkanımız Sakarya ziyaretlerinde İsmet senin rozetini kongrede takacağım demişti ve sözünü tuttu .Seçimlerden sonra Haksen Konfederasyon rozetini taktı Sayı başkanım söz veriyorum çalıştığım sürece bu rozet hiç çıkmayacak dedi. Büro Haksen 4.Olağan Kongresinde yönetim listesine alan Genel Başkanıma teşekkür ediyorum dedi. (Çark Haber)

You may also like...