“4C’liler için arkadaşlarımıza gereken talimatları verdim”

Başbakan Binali Yıldırım, Uluslararası Demokrasi Kongresi’nde taşeron işçilere kadro konusunda açıklamalarda bulundu.

Başbakan Binali Yıldırım, ATO Congresium’da “15 Temmuz Darbe Girişimi – Küresel Satranç” temalı Uluslararası Demokrasi Kongresi’nde konuştu.

“Taşeron işçiler için bir çözüm bulunacak”

Başbakan Yıldırım taşeron işçilerle ilgili olarak da şu açıklamayı yaptı: “Herkesi mutlu edecek bir çözümü üretme konusunda, gerek taşeron işçilerimiz gerek mevsimlik işçilerimiz gerek 4C’liler, bütün bu sorunları çözmek için arkadaşlarımıza gereken talimatları verdim, çalışmalarını yapıyorlar. İnşallah uygun bir çözüm mutlaka bulunacak. Biz hiçbir konuyu bugüne kadar çözümsüz bırakmadık, bundan sonra da bırakmayız.” (Kamuekspress)

You may also like...

 • 4/c li

  Bu kaçıncı talimat sayabilen var mı? Onu bırakında mahkeme kararıyla alınan ek ödemelerin önünü sözde yetkili sendika memursenle işbirliği yaparak 600tl yi 120tl ye nasıl indirdiniz birileri buna cevap versin.İnsanların hakkını yemek hoşunuza mı gidiyor ben anlamadım.Bizler aptal değiliz her şey çok açık. Yalnız buradan da sözde yetkili sendikaya üye olan 4/c li arkadaşlara sesleniyorum. Şu katiline mi afedersiniz çok özür diliyorum (tecavüzcüsüne) mi? aşık olma sendromu var ya. Stockholm sendromu. Sizleri de ona benzetiyorum.Kimse kusura bakmasın.

 • ss

  Popilasyon yapmıyoruz sözümüzü tutuyoruz deniliyor. Evet sözler 5 yıld 10 yıl sonunda tutuluyor. Kimi kandırıyorlar acaba..

 • etem

  bu kaçıncı 4c ye kadro çalışması içlerinde en kidemli çalışanlar sözde 4c liler dir artık her seçimde kadro çalışması derhal başlıyor sizlerle allahın huzurunda hesaplaşırız nasıl kul hakıyla çıkacaksanız hallahın huzuruna

 • sedat koç

  Bu 4c illetini amacından çıkaran akp dir.zamanında devletin bir aylık veya iki aylık işlerini yapmak için geçici olarak çalıştırılan kişilerdi.Ama biz 4c lileri özelleştirmeler sonunda bu 4c illetinin içine attıldık. kadrolarımızı zorla elimizden aldılar. üç beş kuruş tazminat verildi.Tazminat verdik daha ne istiyorsunuz dedi bu akp zihniyeti.çalışan düşmanı emek hırısızı akp.