4/C’liler de kadro bekliyor

Haksen Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi İsmet Karaca Yaptığı Açıklamada

Kızılcahamam kampında Sayın Başbakanımızın Belediyelerdeki sözleşmeli çalışan personelin kadroya geçirilmesi talimatı verdiğini açıklaması belediyedeki sözleşmeli çalışan arkadaşlarımız adına bizleri çok memnun etti. Fakat bu kadro çalışmasına 4/c li personelinde dahil edilmesi gerektiğini söyleyen Karaca. Sayın Başbakandan Seçimlerden önce yaptığı Televizyon Programlarında 4/c li Personele müjde vermişti seçimlerden sonra 4/c li personelinin sorunlarını halledeceklerini bir yasal düzenlemenin ardından kadroya alacaklarının talimatını verdiğini ifade etmişti. Sayın Başbakanımızdan Belediyelerdeki Sözleşmelilerle beraber 4/c li Sözleşmeli personelinde kadroya dahil edilmesini Sayın Başbakanımızdan verdiği sözün arkasında durmasını istiyoruz dedi. (Özelleştirme.Net)

You may also like...

 • Bal_Tek

  TEDAŞ, TEKEL, TELEKOM, ÇAY-KUR hepsi 4857 sayılı işçi idi. Hepsi özelleştirme sonrası farklı statülerde geçti. Bu durum gözardı edilmesin.. İncelensin..

 • muhammet

  Kızılcahamam kampında Sayın Başbakanımızın Belediyelerdeki sözleşmeli çalışan personelin kadroya geçirilmesi talimatı verdiğini açıklaması belediyedeki sözleşmeli çalışan arkadaşlarımız adına bizleri çok memnun etti. Fakat bu kadro çalışmasına 4/c li personelinde dahil edilmesi gerektiğini söyleyen Sayın Başbakandan Seçimlerden önce yaptığı Televizyon Programlarında 4/c li Personele müjde vermişti. TÜİK de çalışanlar neden gündeme gelmiyor ? Saygılar…

 • meryem

  4 c’ye kadroooooooo.Neden belediyelerdeki sözleşmelilire kadro veriliyorda 4c’ye kadro verilmiyorrr.

 • meryem

  4c denen bu saçma düzenin biran önce ortadan kaldırılmasını istiyoruz.TEDAŞ özelleştirme mağdurları adına…..