4/C’liler ateş püskürüyor

4. Dönem Toplu Sözleşme’nin içinde 4/C’lilere kadronun yer almadığı mutabakatla sonuçlanması ve mahkeme kararıyla ellerinden alınan ek ödemelere yapılan komik zammın kazanım olarak lanse edilmesi 4/C’lileri çıldırttı.

İşte, burada yayımlayamayacağımız bir çok mesajın arasından bazılar;

Ülkemizin tanınmış statülerinden 1972 Ankara Doğumlu 657’den Olma DİE zamanından Doğma 4/C statüsünü 2014 yılında geçirmiş olduğu hatali yasa kazasında kaldırıldığı yanlış Bakanlık hastenesinde yapılan tüm müdahelelere rağmen 22.08.2017 tarihinde maalesef hatalı ameliyat masası ve yanlış müdahele sonucu yok olmaya mahkum edilmiştir. Başta Memur Sendikaları olmak üzere,Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımız Maliye Bakanlığımıza Namusumuzdur, 4 Kitapta yeri yok diyenlerede taziyelerimizi belirtir sevenlerinede başsağlığı dileriz.

Fazla çalışma ücreti bir kazanım değilki daha önce ki toplu sözleşmede karar altına alınmıştır bir 4/ c li olarak geçen yıldan beri 50 saati geçmemek üzere fazla mesai ücreti alıyorum lütfen biz 4/c lileri kandırmayın eski kararları sürekli kazanım diye gündeme getirmeyi Allah rızası için kadro bekliyoruz inşallah kısa sürede kadromuza kavuşuruz

Hadi kadrodan vazgeçtik en azından emeklilik yaşını kaldırsalar bari biz ne zaman istersek o zaman emekli olalım…bu konuda çalışma yapılsa daha faydalı olur diye düşünüyorum. diğer memurlar yaş 65 kadar çalışıyor bizler leyleğin yuvadan attıyız galiba.

Bu imza ile Memur-sen sendika olmadığını,akp’nin arka bahçesi olduğunu kabul etti.

Memur-Sen aidat kazandırmaya devam edenin aklından şüphe ediyorum bu nasıl ihanet bu nasıl bir sendika satılmış bir başkan

BEN BİR 4C Lİ OLARAK HAKKIMI ALİ YALÇINA HELAEL ETMİYORUM.BİZİ KANDIRAN BİZDEN DEĞİLDİR

YA ALLAH AŞKINA NEDEN KİMSE ÇIKIP ALİ YALÇIN İSTİFA DEMİYOR.YOKSA HERKES ALİ YALÇININ MİLLETVEKLİ OLMASINI MI BEKLİYOR

(Özelleştirme.Net)

You may also like...